07212019ned
Ariela škola plávania

PR články, komerčné, Levice

Ako vyriešiť vaše problémy s erekciou aj po 50-tke?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Normálna, prirodzená a potrebná tvorba testosterónu u mužov klesá už po 25-tom roku života. To znamená, že s prichádzajúcimi rokmi je výkon mužov a sex čoraz striedmejší. Z hľadiska jeho prínosov na naše zdravie to ale nie je dobrá správa. Riešiť problémy s erekciou vo vyššom veku sa teda oplatí! Ak neviete ako, môžete si nechať poradiť.

Nelichotivé ukazovatele

Odborníci urológovia a andrológovia hovoria, že v tele každého jedného človeka existuje určitý sexuálny potenciál. V priemere sa tak človek môže stať plnohodnotným sexuálnym partnerom pre niekoľko žien počas svojho života.

Postupom času sa však so zhoršovaním celej situácie tieto ukazovatele menia.

Sex dokáže ale liečiť, zlepšuje nám náladu a udržuje naše telo ako aj pohlavné orgány a cievy v dobrej kondičke. Preto sa snažte si ho vo svojich pevných manželských posteliach užiť čo najviac, do kedy sa to dá.

Dôvody nechcených zmien

Stav potencie a nepríjemných problémov s erekciou je priamo ovplyvnený hladinou testosterónu v tele človeka. Jeho maximálna produkcia je pozorovaná vo veku 25-30 rokov. Po 30 a bližšie k 40 sa dramaticky znižuje. Preto môžu muži vo svojej sexuálnej aktivite pozorovať určité zmeny, ktoré sú do určitej miery prirodzené, no môžu si ich zapríčiniť aj sami. K najčastejším faktorom predčasného zníženia hladiny testosterónu patria:

  • nepravidelný sexuálny život;
  • obezita;
  • pitie alkoholu;
  • fajčenie;
  • hormonálne lieky;
  • a zápalové procesy genitourinárneho systému.
Všetky tieto príčiny významne oslabujú imunitný systém, ktorý vyvoláva erektilnú dysfunkciu. Vyliečiť  a zlepšiť svoje hodnoty môžete podpornými prostriedkami, založenými na prírodnej báze a zdravým životným štýlom. Chce to trochu sebadisciplíny a zodpovednosti. Uvedomte si, že ide o vaše zdravie a uspokojivý vzťah s milujúcim partnerom.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre