Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Víkendové konverzačné kurzy nemeckého jazyka v Želiezovciach
06242019pon

PR články, komerčné, Levice

Zájazd na Bayern Mníchov: Ideálna dovolenka pre správnych chlapov

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Aj keď ide o silnejšie pohlavie, z času na čas si potrebujú odpočinúť aj muži. Letná dovolenka je viac menej klasika a možnosť, ktorú môžeme využiť počas jednej dekády v roku. Chlapi ale potrebujú niečo viac a pokiaľ možno adrenalínové. Niečo, čo ich neobmedzuje v tom, ktoré ročné obdobie práve vonku prevláda. Takouto možnosťou sú zájazdy na futbalové zápasy, ktoré sa konajú pravidelne a podľa účasti klubov zo svetoznámeho rebríčka tých najlepších.

Darujte si zájazd

Dokonalú dovolenku si teda môžete vybrať aj na základe tejto možnosti. Stačí, aby vaše kroky smerovali do najväčšej športovej cestovnej kancelárie, kde si môžete vybrať konkrétny termín a potom samozrejme aj dlho vysnívaný zájazd na Bayern Mníchov. Vybavíte to aj online. S doprovodom delegáta potom zažijete niekoľko nezabudnuteľných zážitkov, na ktoré môžete spomínať aj po návrate domov. Adrenalín, ktorý sa vám pri sledovaní zápasu naživo dostane do žíl, sa postará o to, aby ste v jednom okamihu zabudli na všetky ostatné problémy, ktoré vás doteraz možno trápili.

Suvenír nesmie chýbať

Ak ste si všetko objednali a vybrali to správne športové podujatie a klub, nezabudnite na dobrú  "fanúšikovskú" výbavu. Samozrejmosťou je pekný šál Bayern Mníchov, vďaka ktorému sa možno v tomto ročnom období na tribúne aj trochu zahrejete. Zahriať vás môže aj príjemný pocit a nádherná kombinácia dokonalých zážitkov a podnetov, ktoré tu váš mozog musí spracovať, čím si tak trochu oddýchne od bežnej reality. Okrem sledovania priameho prenosu futbalového zájazdu sa môžete vybrať aj do mesta, v ktorom sa všetko odohráva. Pozrieť si pamiatky, navštíviť známe lokality či spoznať atrakcie, ktoré ste možno doteraz videli len v televízii. Tak sa rýchlo presvedčte, ako vyzerá nádherná dovolenka, na ktorej nie je hlavným cieľom získanie bronzovo opálenej pokožky, ale zážitok.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre