Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Good Vibrations Open Air 2018

Rio Fun Park Levice - Detské interierové ihrisko s kaviarňou. Organizujeme oslavy, tematické party, firemné akcie, rozlúčky s predškolákmi...
07192018štv

PR články, komerčné, Levice

Moderné spravovanie financií

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Moderné spravovanie financií

Internet a online služby sa derú do popredia vo všetkých aspektoch podnikania a ľudských činností. Preto nie je žiadnym prekvapením že aj správa osobných financií začína byť čoraz častejšie riešená aj online. Jedným z lídrov v tomto podnikaní na Slovensku je aj finančná spoločnosť Finvia.

Jedná sa o profesionálov ktorí majú bohaté skúsenosti z oboch potrebných sektorov. Ako z tradičného prostredia financií tak aj z online prostredia web stránok a sociálnych sietí. Spojením týchto skúseností vznikla základná ponuka pre dnešnú modernú dobu. Najdôležitejšie produkty z ponuky sú hypotéky, životné aj neživotné poistenie a sporenie na dôchodok. Online si dnes ale viete objednať napríklad aj audit spoločnosti.

Prakticky každý človek je dnes konfrontovaný s ponukou rôznych spoločností a predajcov finančných služieb a produktov. Udržať si aspoň čiastočný prehľad o nových trendoch a vyznať sa vo výhodnosti danej ponuky je dnes často krát nad sily človeka ktorý nie je profesionál v danej oblasti. Práve na takéto prípady je tu skupina odborníkov ktorí vedia poskytnúť svoje kvalitné služby a to prakticky v reálnom čase čo je dnes ďalšia výhoda ktorú poskytujú moderné technológie. Garantom kvality a dohľadom nad spoločnosťou je Národná Banka Slovenska.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre