02252024ned

V Ipeľských Úľanoch vypátrali a zachránili nezvestnú osobu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

IPEĽSKÉ ÚĽANY 10. mája 2022 - V Ipeľských Úľanoch vypátrali a zachránili nezvestnú osobu. Ako informuje Špeciálna kynologická záchranná služba Slovakia (ŠKZS) na svojej Facebook stránke, osoba bola nezvestná od soboty 7. mája.

V Ipeľských Úľanoch vypátrali a zachránili nezvestnú osobu

Výjazdová skupina ŠKZS Slovakia v spolupráci s OR PZ Levice, OO PZ Šahy a domácim obyvateľstvom vykonala pátranie po nezvestnej osobe z obce Ipeľské Úľany. "Záchranársky psi pracovali opäť spoľahlivo a výsledok bol - zachránená osoba," dodala ŠKZS Slovakia na Facebooku.

Na sociálnej sieti sa za vypátranie osoby poďakovala aj starostka obce Ipeľské Úľany. "Veľké poďakovanie patrí celému Špeciálnemu záchrannému tímu za pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby, ako aj za to, že pátranie bolo úspešné! Takisto ďakujeme Šahanskému Policajnému zboru, občanom našej obce, požiarnikom z Plášťoviec a každému, ktorí sa zapojili do pátrania," ďakovala starostka na Facebook stránke obce.

zdroj a foto: Facebook ŠKZS Slovakia


Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

 

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre