ŠTEFAN GREGOR - krúžkujte č. 105 na kandidátke 12 SLOBODA A SOLIDARITA - Voľte silnú ekonomiku pre regióny Slovenska
09242023ned

V Leviciach a medzi Tlmačmi a Veľkými Kozmálovcami policajti odhalili vodičov, nafúkali takmer 2 promile

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

OKRES LEVICE 14. novembra 2022 - Policajti v rámci okresu Levice počas víkendu odhalili dvoch vodičov, ktorí šoférovali opití a nafúkali nad jedno promile. Ako informuje policajná Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj, víkend si teda títo dvaja vodiči "užili" v policajnej cele.

V Leviciach a medzi Tlmačmi a Veľkými Kozmálovcami policajti odhalili vodičov, nafúkali takmer 2 promile

Podľa ďalších informácii 74-ročný vodič v Leviciach nafúkal 1,35 promile a 39-ročný vodič medzi Tlmačmi a Veľkými Kozmálovcami nafúkal 1,83 promile. "Obaja vodiči majú na krku trestné stíhanie a súčasne aj vznesené obvinenie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," priblížila Polícia.

Neriskujte zbytočne. Ak máte chuť vypiť si, vypite si. Ale zavolajte si radšej taxík, príbuzného či kamaráta a nesadajte sami za volant. "Niekedy stačí len sekunda a zrazu môže byť všetko inak. Nateraz sa nikomu nič nestalo, ale nabudúce to môže dopadnúť inak a buď vy, alebo niekto iný sa možno živý už domov nevráti," uzavrela Polícia.

zdroj a ilustračná foto: Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre