04202024sob

Incident v levickom nákupnom dome: Muž sa správal vulgárne, fyzicky napadol pracovníka SBS

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 10. októbra 2022 - V jednom z levických obchodných domov sa udial incident, pri ktorom sa muž správal vulgárne k zamestnancom predajne a fyzicky napadol pracovníka SBS. Ako informovala Viktória Borloková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre, incident sa stal dňa 7.októbra 2022 v poobedňajších hodinách.

Incident v levickom nákupnom dome: Muž sa správal vulgárne, fyzicky napadol pracovníka SBS

Podľa jej ďalších informácii predmetnú situáciu začal riešiť pracovník SBS, pričom zo strany páchateľa došlo k fyzickému napadnutiu tohto pracovníka. "Ten následne páchateľa spacifikoval a zotrval na mieste až do príchodu policajnej hliadky. Počas incidentu bol poškodený kávomat, ktorý páchateľ hodil smerom na pracovníka SBS, k poškodeniu, resp. rozbitiu výkladu nedošlo, taktiež nedošlo k napádaniu iných ľudí," dodala Borloková.

Ako ďalej Viktória Borloková uvádza, páchateľa na mieste zadržali a obvinili ho z prečinu výtržníctva v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví v štádiu pokusu a v súbehu s poškodzovaním cudzej veci, pričom bol spracovaný podnet na vydanie návrhu na väzobné stíhanie a podaný na Okresnú prokuratúru v Leviciach.

zdroj: KR PZ v Nitre, foto: PPL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre