06152024sob

Policajti zachránili život ôsmim nelegálnym migrantom, vytiahli ich z horiaceho auta, ocenili ich statočnosť

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 17. augusta 2022 - Len pred piatimi dňami sme informovali o prípade vozidla, prepravujúceho nelegálnych migrantov a unikajúceho cez štátnu hranicu z Maďarska na Slovensko. Ako informuje Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj, policajti zachránili život ôsmim nelegálnym migrantov, ktorých vytiahli z horiaceho auta.

Policajti zachránili život ôsmim nelegálnym migrantov, vytiahli ich z horiaceho auta, ocenili ich statočnosť

Podľa ďalších informácii pri obci Jur nad Hronom policajti z Obvodného oddelenia PZ Želiezovce toto vozidlo zastavovali a došlo k dopravnej nehode. "Vozidlo zišlo z cesty a po náraze do stromu začalo horieť. Policajti okamžite, bez zaváhania, aj napriek ohňu z vozidla zachránili všetkých osem pasažierov, pričom traja z nich boli uväznení v batožinovom priestore," približuje Polícia.

Prístup policajtov z Okresného riaditeľstva PZ v Leviciach k plneniu služobných úloh a riskovanie vlastného zdravia a života ocenil riaditeľ Krajského riaditeľstva PZ v Nitre Matej Polaček, ktorý sa im úprimne poďakoval spolu so zástupcom riaditeľa Okresného riaditeľa PZ v Leviciach Vladimírom Kúdelom a riaditeľom Odboru poriadkovej polície OR PZ v Leviciach Milošom Vízim.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Policajti zachránili život ôsmim nelegálnym migrantov, vytiahli ich z horiaceho auta, ocenili ich statočnosť

zdroj a foto: Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre