09282022str

Vo dvore rodinného domu v osade Domky pri Kozárovciach horel odpad

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

KOZÁROVCE 11. mája 2022 - Vo dvore rodinného domu v osade Domky pri Kozárovciach horel odpad. Ako informovala Andrea Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, požiar ohlásili v utorok 10. mája 2022 krátko po 19:40 hod.

Vo dvore rodinného domu v osade Domky pri Kozárovciach horel odpad

Podľa jej ďalších informácii na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Zlatých Moravciach, ktorí požiar zlikvidovali jedným B a jedným C prúdom vody.

Ako informuje Renáta Čuháková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre, pri hasení požiaru asistovali príslušníci Obvodného oddelenia Policajného zboru Tlmače. "Protiprávne konanie zistené nebolo. Vec rieši vo vlastnej kompetencii HaZZ Levice," dodala Čuháková.

zdroj a foto: KR HaZZ v Nitre, KR PZ v Nitre


Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

 

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre