10212019pon

V Leviciach na ul. M.R.Štefánika našli mŕtvolu s kľúčami vo vrecku, stotožniť sa ju nepodarilo

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
V Leviciach na ul. M.R.Štefánika našli mŕtvolu s kľúčami vo vrecku, stotožniť sa ju nepodarilo

LEVICE 30. septembra 2019 - V Leviciach na ulici M. R. Štefánika v blízkosti bytového domu č. 25 našli na trávnatej ploche medzi pravým brehom potoka Podlužianka a priľahlým parkoviskom pod stromom mŕtvolu nezistenej totožnosti mužského pohlavia v polohe na ľavom boku s rukami pokrčenými v lakti pod telom.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Helen Doron - Angličtina pre deti

ZÁPIS do kurzov POKRAČUJE aj v SEPTEMBRI! Hľadáte pre svoje deti efektívnu a pritom zábavnú výučbu angličtiny? Žiadny problém! Príďte si so svojím dieťaťom vyskúšať ukážkovú hodinu angličtiny zdarma!
Kontaktujte nás, počet miest je limitovaný:
tel.: 0907 690 029
email:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ako portál Leviceonline.sk informovala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, udalosť oznámili v nedeľu 29.9.2019 v čase o 13.28 hod. telefonicky na služobnú linku OPO KR PZ v Nitre operátorom linky 112. "Vykonaným preverovaním hliadky PZ na mieste zistili, že ide o muža vo veku cca 60 - 70 rokov, vysoký cca 170 cm, strednej postavy, prešedivené nakrátko ostrihané vlasy, na brade mal tržno-reznú ranu. Uvádzaná osoba mala na sebe oblečenú sivočiernu mikinu s bledohnedou vestou, modré rifle s hnedým opaskom a obuté mal čierne botasky s bielou podrážkou," spresnila Čuháková.

Na mieste udalosti vykonali obhliadku miesta činu za prítomnosti ohliadajúceho lekára. "Ten predbežne vylúčil cudzie zavinenie a nevedel určiť presnú príčinu smrti, preto nariadil vykonať zdravotno – bezpečnostnú pitvu. Vykonanou prehliadkou tela na mieste vo vrecku vesty našli zväzok kľúčov pravdepodobne s čipom od dverí, na základe čoho hliadka PZ vykonala previerky v bytových domoch na ulici M. R. Štefánika a Tekovskej ul., avšak mŕtvolu muža nezistenej totožnosti sa stotožniť nepodarilo," dodala nitrianska krajská policajná hovorkyňa.

Polícia prípad vyšetruje ako prečin usmrtenia.

zdroj: KR PZ Nitra

Pozrite si tiež:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre