04232024uto

V Šahách jazdil pod vplyvom alkoholu, hrozí mu väzenie na 1 rok

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
V Šahách jazdil pod vplyvom alkoholu, hrozí mu väzenie na 1 rokŠAHY 17. decembra 2014 - Z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky bol obvinený 44 ročný muž, ktorý jazdil pod vplyvom alkoholu. Vodiča policajti zastavili 16. decembra v meste Šahy o pol druhej v noci a podrobili dychovej skúške. Výsledok bol 0,81 miligramu na liter, čo je prepočte 1,69 promile alkoholu.

Muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Za jazdu pod vplyvom alkoholu mu hrozí trest odňatia slobody na jeden rok.
 
zdroj: KR PZ Nitra
 
NEPREHLIADNITE: Portál Leviceonline.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu ale najmä pre obchodné zastúpenie. Príp. ak sa realizujete, alebo poznáte niekoho, kto sa realizuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v realizácii zaujímavých videí, video relácii a pod., príp. by sa chcel stať našim obchodným zástupcom, ozvite sa. 

STAŇTE SA SPOLUTVORCOM PORTÁLU LEVICEONLINE.SK!
Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Leviceonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: alebo sa ozvite telefonicky na: 0903 671 087

Nie ste z Levíc a okolia a chceli by ste s nami spolupracovať, alebo poznáte niekoho, kto by s nami chcel spolupracovať? Staňte sa našim spolupracovníkom / spolupracovníčkou aj pre naše ďalšie regionálne portály pre Nitru a okolie, Trenčín a okolie, Banskú Bystricu a okolie, Žilinu a okolie, Bratislavu a okolie, Prešov a okolie a Košice a okolie. Ak ste, alebo poznáte niekoho vhodného z týchto regiónov, ozvite sa.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre