05282024uto

Policajti objasnili sériu krádeží z výrobnej haly v Tlmačoch

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

TLMAČE 27. decembra 2023 - Policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Leviciach zaznamenali úspech v podobe obvinenia páchateľa krádeže z výrobnej haly v Tlmačoch, ku ktorým došlo v priebehu roka 2023. Informuje o tom Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj.

Policajti objasnili sériu krádeží z výrobnej haly v Tlmačoch

Podľa ďalších informácii páchateľ do priestorov výrobnej haly zakaždým vnikol preskočením betónového oplotenia. "Takéhoto konania sa v danom areáli dopustil celkovo štyrikrát. Prvýkrát odcudzil zvárací prístroj. Druhýkrát odcudzil opätovne zvárací prístroj, ako aj chladiace zariadenie a dva kusy podávačov drôtu. Tretíkrát odcudzil jeden kus podávaču drôtu a štvrtýkrát odcudzil zvárací set, pozostávajúci zo zváracieho prístroja, chladiaceho zariadenia a podávača drôtu. Krádežou vecí spôsobil celkovú škodu vo výške viac ako 18.000 Eur," priblížila Polícia.

Policajti 37-ročnému mužovi vzniesli obvinenie vo veci prečinu krádeže. "V prípade dokázania viny hrozí v zmysle trestného zákona za tento skutok trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky," dodala Polícia.

Policajti objasnili sériu krádeží z výrobnej haly v Tlmačoch

zdroj a foto: Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre