05282024uto

Ťažká dopravná nehoda v obci Sikenica. Štyroch dôchodcov z lavičky zmietlo auto, žena ostala zakliesnená

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

SIKENICA 20. mája 2023 - V obci Sikenica sa stala ťažká dopravná nehoda. Ako informuje portál Tvnoviny.sk, štyroch dôchodcov, ktorí v obci Sikenica čakali na svadobnú hostinu, zrazilo auto.

Ťažká dopravná nehoda v obci Sikenica. Štyroch dôchodcov z lavičky zmietlo auto, žena ostala zakliesnená

Podľa ďalších informácii portálu sa dôchodcovia mali veseliť na svadbe, skončili však v nemocnici. "Zranila sa aj ďalšia žena, ktorá sedela v aute vedľa vodiča," dodal portál Tvnoviny.sk.

Dôchodcovia popoludní sedeli na lavičke pred domom. "V tom čase odbočovalo auto z hlavnej cesty do dvora jedného z rodinných domov. Nevšimol si ho vodič ďalšieho auta a zrazili sa. Jedno z áut zmietlo z lavičky troch mužov a jednu ženu," približuje portál.

ČLÁNOK POKRAČUJE NIŽŠIE ⇩

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

"Maminu zrazilo auto. Aj otca, všetkým prešlo po nohe. No len mamina ostala pod autom," hovorí pre Tvnoviny.sk dcéra zranených dôchodcov.

Ženu museli spod auta vyťahovať. Pomáhali hasiči aj susedia. "Zrazených dôchodcov odviezla záchranka do nemocnice. Najťažšie zranenú ženu previezol vrtuľník," dodali Tvnoviny.sk.

Vyslaní záchranári na mieste ošetrili päť osôb. "Mali rôzne typy poranení, najmä úrazy hlavy a končatín. Previezli ich do nemocníc v Nitre a v Leviciach. Boli pri ošetrení pri vedomí a komunikovali," pre Tvnoviny.sk uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová.

Vodičom oboch áut urobili policajti na mieste dychovú skúšku na alkohol. "Ani jeden z nich nenafúkal. Okolnosti nehody vyšetrujú," uzavrel portál Tvnoviny.sk.

Pozrite si video reportáž TV Markíza z nehody:


Zdroj a foto: tvnoviny.sk

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre