01262020ned

V Jure nad Hronom podnapitý narazil autom tri krát do oplotenia

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

JUR NAD HRONOM 17. decembra 2014 - Dňa 8.12.2014 v čase o 20:10 hod. došlo k dopravnej nehode zavinenej pod vplyvom alkoholu. Dvadsaťšesťročný vodič po tom, čo požil alkoholické nápoje, jazdil s osobným vozidlom zn. FORD ESCORT po ceste III/05153 v obci Jur nad Hronom.

V Jure nad Hronom podnapitý narazil autom tri krát do oplotenia

Vodič neprispôsobil rýchlosť svojej jazdy najmä svojím schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať, v dôsledku čoho vyšiel s vozidlom mimo vozovku vpravo, kde pravou prednou časťou vozidla narazil do oplotenia rodinného domu. Tu vozidlo zastavil, pozrel rozsah škody a znova jazdil po miestnej komunikácii v uvedenej obci, pričom narazil ľavou prednou časťou vozidla do oplotenia ďalšieho rodinného domu. Po zrážke nezastavil a pokračoval v jazde ďalej, zostal stáť až po tom, ako narazil prednou časťou vozidla do oplotenia záhrady. Pri dopravnej nehode k zraneniu osôb nedošlo. Skúška na požitie alkoholických nápojov mala u vodiča pozitívny výsledok. Hmotná škoda dosiahla výšku 550 €.

zdroj a fotografia: OR PZ Levice
 
NEPREHLIADNITE: Portál Leviceonline.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu ale najmä pre obchodné zastúpenie. Príp. ak sa realizujete, alebo poznáte niekoho, kto sa realizuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v realizácii zaujímavých videí, video relácii a pod., príp. by sa chcel stať našim obchodným zástupcom, ozvite sa. 

STAŇTE SA SPOLUTVORCOM PORTÁLU LEVICEONLINE.SK!
Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Leviceonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: alebo sa ozvite telefonicky na: 0903 671 087

Nie ste z Levíc a okolia a chceli by ste s nami spolupracovať, alebo poznáte niekoho, kto by s nami chcel spolupracovať? Staňte sa našim spolupracovníkom / spolupracovníčkou aj pre naše ďalšie regionálne portály pre Nitru a okolie, Trenčín a okolie, Banskú Bystricu a okolie, Žilinu a okolie, Bratislavu a okolie, Prešov a okolie a Košice a okolie. Ak ste, alebo poznáte niekoho vhodného z týchto regiónov, ozvite sa.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre