Rocar renovácie Levice - Renovácie svetiel a leštenie automobilov

09162019pon
Ariela škola plávania

Cestovná agentúra Ačko-travel sa presťahovala!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 21. februára 2019 - Od 1.2.2019 nájdete cestovnú agentúru Ačko-travel na ulici Holubyho 2, hneď za mestským úradom. Nové priestory sú nie len modernejšie, ale aj priestrannejšie a klimatizované.

Cestovná agentúra Ačko-travel sa presťahovala!

Pre zákazníkov sú k dispozícii až traja predajcovia, takže aj v najväčšej sezóne by sa nemalo na vybavenie dovolenky čakať dlho. Dizajn priestorov je ladený do sviežich modro-žltých farieb, ktoré korešpondujú so samotným logom firmy.

Cestovná agentúra Ačko-travel sa presťahovala!

V cestovke mysleli aj na tých najmenších. Ak prídete vyberať dovolenku aj s dieťaťom, pokojne ho môžete nechať zabávať sa v detskom kútiku.

Cestovná agentúra Ačko-travel sa presťahovala!

Hoci je leto ešte pomerne ďaleko, majiteľ cestovnej agentúry už teraz upozorňuje na množstvo vypredaných kapacít. Svedčia o tom mimoriadne úspešné prvé dva mesiace predaja (december 2018 a január 2019). Podľa slov Petra Virága zaznamenali nárast predaja až o 60%. Opäť tak apeluje najmä na výhody kúpy letnej dovolenky v predstihu.

Cestovná agentúra Ačko-travel sa presťahovala!

„V posledných rokoch nie je ničím výnimočným, že sa čakanie na LAST MINUTE ponuky nemusí vyplatiť. Mnoho zájazdov, hlavne v lukratívnych prázdninových termínoch, sa vypredá už v zime a na Last Minute ostávajú len hotely so slabšími recenziami, alebo menej zaujímavým termínom. Ak aj niečo ostane voľné, pokojne môžu byť ceny vyššie“ dodáva p. Virág. Zákazníkom teda odporúča zabezpečiť si letnú dovolenku už teraz a využiť First moment zľavy, ktoré trvajú ešte aj vo februári.

V nových priestoroch, na adrese Holubyho 2 v Leviciach (hneď za mestským úradom), Vás radi a s úsmevom privítajú každý pracovný deň, od 9:00 do 17:00.

Cestovná agentúra Ačko-travel sa presťahovala!

zdroj a fotografie: Ačko-travel.sk

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre