05032024pia

Ivana Kuriačková zvíťazila v 1. kole európskeho pohára v triatlone v Portugalsku!

Ivana Kuriačková zvíťazila v 1. kole európskeho pohára v triatlone v Portugalsku!Ivana Kuriačková z ŠK Atóm Levice odštartovala novú sezónu na prvých pretekoch európskeho pohára juniorov v triatlone a počas vyhlásenia víťazov znovu zaznela slovenská hymna! Preteky sa konali v nedeľu 7.4.2013 v portugalskej Quarteire na tratiach 750m plávanie v mori vo veľkých vlnách, cyklistika 20km a beh 5km.

Na druhom mieste dobehla domáca favoritka Luisa Condeco a tretia Španielka Laura Gomez Ramon. Budúci víkend vycestuje slovenská  výprava na ME v duatlone do holandského Horstu, kde sa pretekov zúčastní Ivana Kuriačková a Tadeáš Fazekaš. Ďalší víkend letí Ivana na 2. kolo európskeho pohára v triatlone do tureckej Antalie. Ivana má program veľmi bohatý, nakoľko ju čakajú maturity na gymnáziu a prijímačky na vysoké školy. O výsledkoch budeme priebežne informovať.