05032024pia

Futsalisti Levíc zvíťazili aj v Púchove, Zorád s 5 gólmi

PÚCHOV / LEVICE 23. novembra 2012 - Na 7. kolo futsalovej Openligy cestovali lídry tabuľky z Levíc do Púchova na zápas proti druhému mužstvu v tabuľke. Po polčase Levičania viedli 4:2 a zápas dotiahli do úspešného konca a v Púchove napokon zvíťazili o 3 góly 8:5, keď Zorád strelil až 5 gólov!

FOREVER MESTO PÚCHOV - FUTSAL TEAM LEVICE 5:8 (2:4)

FOREVER MESTO PÚCHOV - FUTSAL TEAM LEVICE, 7. kolo, Openliga, 23.11.2012

Zostava Forever Púchov: Martinak, Šprta - Cupka, Masaryk(C), Gajdošík, Gažo, Chromý, Štrbák, Prekop, Pagáč
Zostava LV: Molnár (C), Bielik - Budovec, Zorád, Chmelo, Švec, Jančo, Pleva, Chudý, Rakica, J.Mališ, Šimonovič
goly Lv: Zorád 5,Švec,Chmelo,vlastný
cca 120 divákov.

Zsolt Diószeg, manažér Futsal Team Levice:

Vycestovali sme na horúcu pôdu do Púchova. Domáci po sérii dobrých výsledkov chceli potvrdiť formu a v tabuľke nás predbehnúť aj bodovo. Na zápas sme sa dobre pripravili, vedeli sme, čo nás čaká a podľa toho zvolil tréner Duhony taktiku. Začiatok zápasu bol nervózny, no podarilo sa nám dať rýchly gól. Aj napriek tomu sme boli nervózni a robili sa chyby v obrane. Domáci preto trestali, keď vyrovnali a vzápätí zvýšili svoje vedenie na 2:1. Za toho stavu vytiahol Molnár famózny zákrok, keď vychytal nájazd 2 domácich hráčov, ktorí sa na neho sami rútili. To nás nakoplo, Chmelo vyrovnal a potom 2x skóroval Zorád a stanovil na polčasových 2:4. Druhý polčas už bol v našej réžii, keď sme postupne pridávali góly až do stavu 2:7 necelých 8 min. pred koncom zápasu. Potom sme prestriedali formácie, aj brankára a skúšali sme nácvik herných činností do budúcich zápasov. Domáci ešte stihli znížiť na 5:7, no posledné slovo v zápase mal Zorád, keď z 10m kopu stanovil konečný výsledok na 5:8. Bolo to velmi doležité víťazstvo, súper bol nepríjemný, vysoko nás napádal, veľmi dobre sa na nás pripravili. Hala bola menšia a užšia, z čoho sa snažili vyťažiť maximum a tak sa hral rýchli a tvrdý futsal. Dnešný zápas rozhodol lepší kolektívny výkon, disciplína a väčšia skúsenosť začo patrí chalanom veľká pochvala. Za povšimnutie stojí kvalitný výkon brankára Molnára a strelecká potencia Zoráda, ktorý vsietil 5 gólov, z toho 2 z 10m kopov. Výhru venujeme rodinke nášho brankára Miška Guťana, ktorá sa v stredu v noci rozrástla o ďalšieho člena. Malej Sabinke ako aj celej rodine prajeme veľa zdravia.

s Facebookom máte z Leviceonline.sk oveľa viac. Stačí lajk a viac noviniek z Levíc a okolia príde priamo k Vám.