05062024pon

Veľká dráma v Partizánskom, levickí hokejisti priniesli bod

PARTIZÁNSKE / LEVICE 15. septembra 2012 - V 1. kole novej sezóny 2. hokejovej ligy mužov 2012/2013 cestovali levickí hokejisti HK Levice do Partizánskeho na zápas s miestnym HK Iskra. Zápas bol veľmi vyrovnaný a veľmi dramatický. Po prvej tretine vyhrávali domáci 3:2, počas druhej tretiny dominovali zasa jednoznačne hostia, tú vyhrali 0:3, no a v tretej tretine sa naozaj bojovalo. Levičania síce prehrali poslednú tretinu 3:1 z pohľadu domácich, nasledovali samostatné nájazdy. Tie však lepšie vyšli domácim, ktorí využili všetky nájazdy a vyhrali 3:1.

HK ISKRA PARTIZÁNSKE - HK LEVICE 7:6 p.p. (3:2, 0:3, 3:1, 1:0)

Góly za Levice: 08:25, 17 Mário Pitlanič (19 Michal Dávid, 10 Ladislav Ostertág), 13:18, 16 Libor Kmeť (15 Peter Majerský, 14 Lukáš Kovácsik), 21:33, 6 Roland Javorčík (14 Lukáš Kovácsik), 27:51, 10 Ladislav Ostertág, 29:22, 19 Michal Dávid, 57:36, 4 Ivan Káčer (10 Ladislav Ostertág)

Zostava Levíc: Ivan Káče, Mário Pitlanič, Ladislav Ostertág, Michal Dávid, Jaroslav Matejov, Lukáš Kovácsik, Roland Javorčík, Libor Kmeť, Peter Segíň,  Peter Majerský, Mário Ivan, Lukáš Klonga, Michal Mäsiar, Andrej Prandorfy, Michal Kmeť

Rozhodcovia: Štefik Miroslav, Vyoral Martin, Frimmel Róbert
Zápas sledovalo 257 divákov.

Najbližší zápas:

Najbližšie čaká v 2. kole Levičanov domáci zápas proti HAMIKOVO O.Z. dňa 22.9.2012 so začiatkom o 17:00 hod.