04232024uto

Pinerola Levičanom nedala šancu, Zorád a Krivočenko dostali červené karty

BRATISLAVA / LEVICE 21. novembra 2015 - Po dni voľna sa levickí futsalisti v piatok 20.11.2015 predstavili v Bratislave vo 8. kole 1. Slovenskej ligy vo futsale na palubovke Pineroly Bratislava, ktorá po odhratých siedmych kolách zostávala spolu so Slov-Maticom FOFO Bratislava neporazená.

Pinerola patrí dlhodobo k špičke slovenského futsalu a Levičania na tento zápas cestovali s odhodlaním, priniesť z Bratislavy nejaké body. Po kanonáde Gaba Šveca v domácom zápase proti Novým Zámkom si chceli zastrieľať aj ostatní chlapci už aj s Egonom Zorádom v zostave.

Bolo to stretnutie dvoch rozdielnych polčasov. V prvom polčase Levičania s domácimi držali krok a dokázali si vypracovať niekoľko sľubných príležitostí na skórovanie, avšak opäť zlyhali v koncovke a keď už aj bol domáci brankár prekonaný, loptu zastavili dobre postavené žrde domácej bránky. Ako prvý sa zo streleného gólu tešili domáci, keď si strieľanú prihrávku nešťastne tečoval do vlastnej siete Krivočenko. Ani tento moment však chlapcov z Levíc nezlomil a snažili sa hrať to, čo si povedali v kabíne. Zlomový moment stretnutia nastal v 19. minúte prvej časti hry, keď si domáci hráč rukou spracoval loptu a na počudovanie všetkých, rozhodca pustil hru ďalej a domáci z tohto protiútoku dokázali streliť druhý gól a upravili tak stav na polčasových 2:0.

Výučba Anglického a Španielkého jazyka v Leviciach - jazyková škola ACADEMIA OLÉ

Po zmene strán sa levickí futsalisti snažili hrať svoju hru avšak ich nedisciplinovanosťou sa pripravili o možnosť uhrať lepší výsledok. Domácim sa podarilo streliť hneď v úvode druhej časti hry 3 góly a o osude stretnutia bolo prakticky rozhodnuté. Od 34. minúty Levičania dohrávali stretnutie bez vylúčených Zoráda a Krivočenka, ktorý museli predčasne pod sprchy. Bola to pre nich citeľná strata a domáci dokázali presilovku o dvoch hráčov náležite využiť a strelili ešte dva góly. O čestný úspech Levíc sa postaral Švec, keď hlavou dokázal prekonať domáceho brankára.

ŠK Pinerola Bratislava - Futsal team Levice 7:1 (2:0)

Gól LV: Švec

ŽK: Budovec, Švec, Zorád, Krivočenko

ČK: Zorád, Krivočenko (obaja po 2 ŽK)

Zostava LV: Bielik - Krivočenko (C), Budovec, Švec, Zorád - Graus, Rakica, Chudý, Lakatoš

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

zdroj: Futsal Team Levice, foto: Mgr. Andrej Budai - foto a video služby

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...