04202024sob

Fanúšikovia môžu získať dve VIP vstupenky na Zápas hviezd

LEVICE 13. decembra (WEBNOVINY) - Pár dní pred zápasom TransLog All-Stars slovenskej mužskej extraligy v basketbale sa môžu fanúšikovia tešiť na ďalšiu súťaž. Dvaja víťazi získajú VIP vstupenky pre dve osoby, vďaka ktorým môžu navštíviť šatne oboch tímov, zúčastniť sa na predzápasovej porade a tiež si budú môcť vychutnať stretnutie z exkluzívneho miesta na striedačke.

Výhercami sa stanú dvaja fanúšikovia, ktorí si od utorka 14. decembra zakúpia žlté tričko All star s poradovým číslom objednávky desať a päťdesiat. TransLog All-Stars, v ktorom proti sebe nastúpia výbery Východu a Západu, sa uskutoční v sobotu 18. decembra v Leviciach.

"V tejto súťaži získajú výhercovia exkluzívnu možnosť nazrieť do zákulisia zápasu hviezd," povedal na margo netradičnej výhry generálny manažér BK Astrum Levice Ľuboš Pohánka.

17:59 - 18:21 začiatok zápasu - I. štvrtina

18:21 Prestávka po I. štvrtine - semifinále streľby trojok Tempus Rent Three Point Competition

18:34 - 18:56 II. štvrtina

18:56 polčasová prestávka - divácka súťaž Tempus Rent, polčasová strela zápasu The Pastels

19:02 Súťaž č.1 - Finále streľby trojok Tempus Rent Three Point Competition

19:05 - 19:27 III. štvrtina

19:27 Prestávka po III. štvrtine Súťaž KPK Slam Dunk Competition

19:45 - 20:07 IV. štvrtina

20:08 Vyhlásenie Astrum M.V.P. All-Stars zápasu

20:10 Ukončenie All-Star 2010 večera