08102022str

Kapela VKLUDE feat. Dáška predstavujú svoj nový klip „Feeling“

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kapela VKLUDE feat. Dáška predstavujú svoj nový klip „Feeling“

LEVICE 1. apríla 2013 - Levická hudobná scéna je bohatšia o nový videoklip! Postarala sa oň levicko-bratislavská kapela VKLUDE, ktorá sa zameriava na pop-rock, rap, reggae a ktorá svoj nový klip pripravila k ich vlastnej piesni ,,Feeling“za spolupráce so speváčkou Dášou. V klipe sú okrem zaujímavých hudobných sekvencii aj mnoho tanečných prvkov s kombinácii s kvalitným filmovým spracovaním. O klipe sme sa porozprávali so samotnými protagonistami.

Ako dlho trvalo zrealizovať klip?

ES: Klip sme točili 3 dni v Leviciach. Postprodukciu potom zabezpečilo viacero ľudí z brandže, z ktorých by som vypichol Filipa a ďalších, bez ktorých by sme to určite nedali. Zdravím vás! :-)

RM - TECH - bazény na mieru, prekrytia, stavby, servis

Koľko ľudí sa podieľalo na klipe?

ZA: Na klipe sa podieľalo viac ako desať ľudí. V hlavných úlohách je mladý párik Saška a Adam, výborným tanečným umením sa prezentovali Lucka, Džejn a Mišo, samozrejme sme potrebovali kameramana, čoho sa profesionálne zhostil mladý umelec Šišo. Keď bolo materiálu dosť, posunuli sme ho k Silvii, študentke VŠMU, ktorá v spolupráci s Barbi a ďalšími šikovnými ľuďmi dala videu konečnú podobu. Hudbu sme nahrávali v Bratislavskom štúdiu Zion 5, kde sa nám o mix a master postaral raper a producent Opak z AMO.

Kapela VKLUDE feat. Dáška predstavujú svoj nový klip „Feeling“

Nejaké pikošky z nakrúcania...?

Dano: Vyzeralo to už tak, že natáčanie sa preloží kvôli tomu,že nám nevyšla hala, v ktorej sa mala odohrávať hlavná pasáž, ale nakoniec sa našiel ten správny priestor hlavne kvôli odvahe natáčacieho štábu. Tej tam bolo naozaj treba, ale ďalej by som to už nerozoberal :D:D

O čom je klip?

ES: O čom to je? :-D:-D Je to o nás, je to o vás (my generation) a všetkých postavách a postavičkách, čo sa neprestali baviť a neprestáva ich to baviť. :-) Je to o nálade, tanci, vášni a pozitivite, pretože dnes začína byť hrozne veľa ľudí „zarieškovaných“ každodennými pseudoproblémami. Keep peace and fun my friends!!:-)

Môžeme od Vás očakávať aj v najbližšej budúcnosti ďalšie klipy?

ZA: Toto je už náš druhý videoklip, takže teraz sa zameriame viac na koncertovanie a tvorbu nových piesní, ale nikdy nehovor nikdy... Dá sa povedať, že aj tento vznikol veľmi spontánne, keď s iniciatívou prišla režisérka Barbi a my s kapelou sme sa už len bavili a haluzili... Čokoľvek robíme, chceme sa pritom hlavne baviť tak, ako to bolo teraz. Čiže ciele do budúcnosti sú hlavne baviť sa a naďalej spolupracovať so šikovnými ľuďmi tak, aby každý robil to, čo vie najlepšie. Pretože my robíme hudbu, ale bez ľudí ako je Silvi a Barbi by video nikdy nevyzeralo, ako vyzerá, ani keby sme na tom tvrdo makali 5 rokov... Touto cestou chcem ešte raz poďakovať našej CREW STE BEST!!!

Klip „Feeling“ si môžete pozrieť priamo tu:

Prečítajte si aj:
- Hudobná skupina VKLUDE bude točiť nový klip!
- Rozhovor s levickou hudobnou skupinou VKLUDE

zdroj: www.leviceonline.sk

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre