04232024uto

Slávnostné otvorenie Námestia hrdinov v Leviciach vo fotografiách

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Slávnostné otvorenie Námestia hrdinov v Leviciach vo fotografiáchLEVICE 13. októbra 2011 - Streda 12. októbra bol dňom "D" pre levičanov, slávnostne sa totiž otvorilo nanovo zrekonštruované Námestie hrdinov, ktoré bolo sprevádzané pompéznym kultúrnym programom. V rámci kultúrneho programu sa predstavili: Agga - hudobná skupina z Levíc, Rikkoňovci - ľudová hudba z Levíc, Campana Batucada - bubnová show, ktorá rezonovala po pešej zóne a na samotnom námestí, Stano Vitáloš, Mažoretky z Tekovských Lužian, M. Zrubcová - talentovaná speváčka ZUŠ Levice

, Fanatic - tanečná skupina z Levíc, Expres - country skupina z Levíc, TŠK Junilev - levický tanečno športový klub, BG Gangsta Romano hip hop - hip-hopová hudobná skupina z Levíc a Men In Age - hudobná skupina z Levíc. Samozrejme, nechýbal príhovor primátora mesta Levice Ing. Štefana Mišáka a počas programu sa taktiež vypúšťali balóny a slávnostne sa spustili a rozsvietili fontány.

 

Levický portál Leviceonline.sk bol pritom, preto Vám prinášame z týchto osláv fotografie, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérii.

Prečítajte si aj ďalšie informácie o zrekonštruovanom Námestí hrdinov na tomto odkaze.

Pozrite si videoreportáž Levickej televízie z otvorenia nového Námestia hrdinov:

 

foto: Tomáš Horňák Pákozdy

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre