05282024uto

Správy a aktuality zo spoločnosti v meste a okrese Levice

Na súťaži krásy Miss Levického okresu sa podieľa aj talentovaná návrhárka Milada Sabolová

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 21. apríla 2015 - Súťaž krásy, to nie je len promenádovanie sa dievčat na móle, hlasovanie za tú naj a možno nejaký sprievodný program k tomu. Za organizáciou takéhoto podujatia stojí mnoho práce a množstvo zainteresovaných ľudí, ktorí majú na starosti celý jeho chod a mnohokrát to všetko robia so sebazaprením.

Na súťaži krásy Miss Levického okresu sa podieľa aj talentovaná návrhárka Milada Sabolová

Zabezpečenia miest stretnutí, nácvikov, tréningy, fotografovania, líčenie, úprava vlasov, výber vhodných šiat a ich úprava a mnoho mnoho iného. V dnešnom rozhovore sa porozprávame s
talentovanou návrhárkou Miladou Sabolovou, ktorá má na starosti práve vhodný výber šiat a ich úpravu nielen na finále, ktoré sa uskutoční dňa 8.5.2015 v Dituria Shopping centrum.
Na súťaži krásy Miss Levického okresu sa podieľa aj talentovaná návrhárka Milada Sabolová
Vieme o tebe, že si bola tanečnica a vieme aj to, ako sa z úspešnej tanečnice stala ešte úspešnejšia návrhárka. Mohla by si to prezradiť aj čitateľom Leviceonline.sk?

Tanec a ja sme spojené od mojich 6-tich rokov, po ukončení aktívnej činnosti som sa vrátila k vyštudovanému odevnému odboru na strednej škole, móda ma vždy fascinovala. Je to svet, kde musíte používať fantáziu a tej som dostala našťastie do vienka tak akurát.

Pracovať v oblasti módy je sen mnohých dievčat a žien. Čo však na tvojej práci najviac baví teba?

Áno, veľmi často počúvam, ako dievčatá snívajú tento sen. Ja ho žijem, je pravda, že z blízka sú veci vždy náročnejšie, ako kresby na papieri. Čo ma baví najviac? Pohľad na fotografie hotovej kolekcie - môj hnací motor.

Na jednej strane sen, na druhej strane drina a zvlášť na Slovensku, kde je veľmi ťažké presadiť sa v tomto odvetví. Mala si veľa chvíľ, kedy si si povedala, že toho máš už dosť?

Samozrejme, hlavne keď veci nezapadajú podľa plánov, vtedy mám chuť otvoriť okno a všetko vyhodiť preč... zatiaľ som ho nikdy neotvorila...

Na súťaži krásy Miss Levického okresu sa podieľa aj talentovaná návrhárka Milada Sabolová


Čo považuješ za svoj najväčší úspech v oblasti módy?

Je ich viac, ktoré si veľmi cením, pretože majú naozaj výnimočnú hodnotu spoluprác, ale naj za posledné mesiace je mail, ktorý mi odoslali z Paríža zo súťaže LVMH Prize. Je to celosvetová súťaž nových talentov módy. Tento rok som nepostúpila do semifinále, ale
uznania od ľudí ako Lagerfeld, Vuitton, Marc Jacobs určite potešia.

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach
Presspoint Levice

Si módna návrhárka a móda a krásne dievčatá sú často spájané. Zaujímalo by ma, či máš nejaký ideál krásy.

Áno mám. Je to spojenie inteligencie a prirodzenosti dievčaťa. Mám šťastie v tomto smere, kolekcie mi doposiaľ vždy nafotili takéto dievčatá.

Dňa 8.mája na finále súťaže Miss Levického okresu 2015 sa predstavia finalistky aj v tvojich modeloch, môžeš čitateľom prezradiť, čo si na finále chystáš?

Na finále sa dievčatá predvedú 2-krát v mojich veciach, a to vo výbere kolekcie Folklór, ktorá sa vynovila do spoločenskej verzie a mix luxusných spoločenských šiat z kolekcií Milada, Mystical Feeling a Archanjel. Myslím, že to bude zážitok nielen pre dievčatá ale aj pre divákov.

Na súťaži krásy Miss Levického okresu sa podieľa aj talentovaná návrhárka Milada Sabolová

Súťaž Miss Levice robilo v minulosti mesto Levice, no po niekoľkých rokoch svoju tradíciu ukončilo. V súčastnosti je súťaž obnovená, myslíš, že pre mladé dievčatá je to prínosom a šanca, ktorú by mali využiť?

Toto je otázka, na ktorú je viacero odpovedí. Malé regionálne súťaže sú poväčšine odrazové mostíky ďalej, alebo víťazstvo ostane celoživotným úspechom. To už záleží na rozhodnutí dievčat, kam sa rozhodnú smerovať, ale skúšať treba všetko.

Na finále budeš mať aj úlohu porotkyne. Do konca sútaže ostávaju necelé 3 týždne. Odkázala by si dievčatám niečo dôležité?

Samozrejme, to isté ako na iných súťažiach, prehliadkach, vystrieť chrbát, nahodiť úsmev a užívať si tých pár minút na móle...

zdroj: www.leviceonline.sk, fotografie: archív Milady Sabolovej

PREČÍTAJTE SI AJ:

Fotograf Gabriel Kosmály ml. nielen o súťaži krásy Miss Levického okresu 2015

Levičanka Veronika Struhárová finalistkou Miss Levického okresu 2015

Pukančanka Simona Udvardyová finalistkou Miss Levického okresu 2015

Tlmačanka Karin Cepková vo finále Miss Levického okresu 2015

Študentka SPŠ Levice Kvetoslava Šediová finalistkou súťaže krásy Miss Levického okresu 2015

Osem krások sa "pobije" o titul Miss Levického okresu 2015 - rozhovor s Nikoletou Trnkovou

Veronika Hrašková bude Levický okres reprezentovať vo finále súťaže Fotomodelka 2015

Fotoreportáž z finálového galavečera Miss Levického okresu 2014

Prvou Miss Levického okresu 2014 je Adriána Kasanová + video

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre