12092019pon

Salón Nature - objavte Vašu krásu, začnite novým účesom!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Kadernícky Salón Nature, LeviceLEVICE 9. mája 2012 – Cítite, že potrebujete zmenu svojho imidžu, či vidíte, že sú Vaše vlasy poškodené a navyše bez lesku? Nie nadarmo sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Vyskúšajte preto nový účes alebo len svojim vlasom doprajte kvalitnú regeneračnú kúru.

Správna starostlivosť o vlasy nie je jednoduchá. Aby Vaše vlasy skutočne zažiarili a boli zdravé, potrebujú odbornú starostlivosť. Zverte sa preto do rúk profesionálnej kaderníčky Emílie Zelinovej a nechajte si zmeniť svoj vzhľad alebo zlepšiť kvalitu svojich vlasov. Jej salón Nature nájdete na Ul. J. Kollára 20 (tzv. druhá ulica) v Leviciach.

Kaderníctvo Nature môžete navštíviť aj bez objednávky. Ponúka všetky typy účesov, spoločenské, svadobné, večerné s pridaním príčesku, ale aj na bežné nosenie pre dámy, pánov i deti.

Kadernícky Salón Nature, Levice

Využite poradenstvo odborníčky s dlhodobou praxou na Slovensku i v Taliansku. S radosťou Vám odporučí kroky, ktorými Váš vzhľad dostane nový šmrnc a štýl. „ Najradšej mám situácie, keď mi zákazníčka povie, rob si so mnou čo chceš. Vtedy si to naozaj užijem, môžem tak využiť svoju kreativitu,“ hovorí Emília Zelinová.

Kadernícky Salón Nature, LeviceV salóne Vám poskytnú regeneráciu poškodených vlasov americkou vlasovou kozmetikou Joico, ktorá je jednotkou na svetovom trhu. Kvalitnú vlasovú kozmetiku si môžete zakúpiť priamo v salóne. V krásnom a veľmi príjemnom prostredí salónu Nature nechýba ani možnosť umelého predĺženia a zahustenia vlasov.

Okrem kaderníckych služieb poskytuje salón Nature predaj vlasovej kozmetiky, pomôcok pre kaderníčky a sprostredkovanie nákupu zariadenia pre kadernícke salóny alebo holičstvá.

Kadernícky Salón Nature, Levice

Kadernícky Salón Nature, Levice

V salóne Nature poskytujú kvalitné služby za veľmi dobré ceny. „Táto práca ma veľmi baví. Vždy si dám záležať na tom, aby zákazník odchádzal z môjho salónu spokojný. Doteraz sa nestalo, že by môj zákazník nebol spokojný,“ prezradila majiteľka salónu Emília Zelinová, ktorá by chcela v budúcnosti rozšíriť služby kaderníctva o nechtové štúdio, kozmetický salón a módny styling, aby tak vznikol kompletný servis pre ženu a jej krásu.

I keď je salón Nature otvorený len krátku dobu, dobrým znamením je určite to, že sa každá zákazníčka vráti naspäť. To svedčí o tom, že s poskytovanými službami sú všetci nadmieru spokojní. „Mnohé zákazníčky mi veľmi ďakujú za to, že som im spravila vlasy a práve to je pre mňa najväčšou odozvou a signálom, že moja práca má význam,“ dodáva Emília Zelinová.

Kadernícky Salón Nature, LeviceZ cenníka salónu Nature:

Strihanie, fúkanie, umývanie od 10 eur

Strihanie, fúkanie, umývanie, farbenie od 20 eur

Regenerácia vlasov 35 eur

Predlžovanie, zahusťovanie vlasov za prácu  75 eur

pánske, detské strihanie 3 eur

Odstraňovanie farby od 15 eur

Otváracie hodiny:

Ut - Pia: 8:30 - 16:00

Sob: 8:00 - 13:00

Kontakt:

Emília Zelinová
0948 / 211 345
Ul. J. Kollára 20, Levice

V spolupráci so salónom Nature pre Vás pripravujeme aj súťaž. Sledujte naše stránky.

Komentárov  

0 # Simona 2012-08-13 15:55
Dobrý den chcem sa opytať či nepotrebujete ...kaderničku ?
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre