04232024uto

Želiezovskí mladíci z NA DOSAH vydali už druhý singel a klip - Nechcem viac

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Želiezovskí mladíci z NA DOSAH vydali už druhý singel a klip - Nechcem viacŽELIEZOVCE 11. februára 2015 - Z každej strany počujeme mainstream a komerčný pop. Čo tak dať šancu aj inej hudbe? Mladé kapely na Slovensku nedostávajú šance presadiť sa na súčasnej hudobnej scéne a tak aj keď sú dobrí v tom, čo robia a možno by boli aj úspešní, nikto o nich nevie.

V rockových kluboch sa robia diskotéky a človek musí ísť na dobrý koncert do Maďarska, nebodaj do Poľska či Ukrajiny. Mladí ľudia chodia na „hip hopové koncerty“ súčasných slovenských „hviezd“, ktoré majú okrem jointa v rukáve aj zopár vulgárnych „rýmov“. Kde sa stratila kvalitná hudba? Na Slovensku je niekoľko mladých rockových kapiel, ktoré robia kvalitnú hudbu, ale von sa nedostane, pretože ich nikto nepodporí v ich tvorbe, nahrávaní singlov a zviditeľňovaní na koncertoch. Keď chcú hrať v klube, musia si zaplatiť, aby čo i len mohli vystúpiť na stage, nieto aby im ešte niekto preplatil cestu, nebodaj aj hodil nejaké to euro za vystúpenie. Koncertujú na vlastné náklady, cestujú po celej krajine, aby občas kde-tu o nich niekto utrúsil slovko-dve a náhodou by sa o nich dozvedelo nejaké štúdio, možno známejšia kapela a pozve ich vystupovať na koncert.

Presspoint Levice
Dajme šancu kvalitnej hudbe a podporme mladých chalanov zo Želiezoviec na ceste za ich snom. Tlieskajme im za to, že aj keď sú z malého mesta a na scéne pôsobia len niečo vyše roka, dosiahli už mnohé úspechy, mimo iné vystúpenia v známych rock puboch v Bratislave a Nitre a vydanie debutového singla „V tieni môjho ja“. Chalanom práve vyšiel už druhý singel v spolupráci s Matejom Turcerom (PULP STUDIO) a klip mal pod taktovkou mladý talentový RandyCold (Cold Craft Company). Singel sa volá „Nechcem viac“ a hovorí nám o tom, že aj keď strácame správny smer, nie sme sami. Vypočujte si túto novinku a uvedomte si, že všetko je NA DOSAH!

Pozrite si videoklip skupiny NA DOSAH - Nechcem viac tu:

NA DOSAH na Facebooku: https://www.facebook.com/NaDosah?fref=ts
Cold Craft Company: https://www.facebook.com/coldcraftcompany?fref=ts

POZRITE SI AJ:

Všetko je Na Dosah...kapele vyšiel prvý singel a klip!

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre