04232024uto

Mladý umelec menom Marek Muzika založil portál na pomoc mladým kapelám

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Mladý umelec menom Marek Muzika založil portál na pomoc mladým kapelámMarek Muzika je mladý hudobník pochádzajúci z Vrabľov. Dostal do daru nádherné priezvisko, ktoré akoby predurčilo jeho životný smer. Hudbe sa venuje viac než 10 rokov a za ten čas stihol pôsobiť vo viacerých kapelách. Momentálne hrá v kapele ENS, v ktorej pôsobí aj Michal Chrenko. Len pred nedávnom sa Marek rozhodol podať pomocnú ruku mladým kapelám, a vytvoril internetový hudobný portál www.music-zone.eu.

Tento portál združuje mladé slovenské kapely, hudobné štúdia a komunitu muzikantov. Kapely si môžu sami pridávať tlačové správy o novinkách týkajúcich sa ich hudobných zoskupení. Tiež môžu propagovať svoje koncerty. Každá kapela to má v začiatkoch ťažké, preto tento portál podáva je jedinečný v tom, že pomáha tým ktorí to najviac potrebujú. Hneď úvodná súťaž dopomôže jednej z takýchto kapiel nahrať si pieseň v profesionálnom štúdiu.

Music Zone (http://music-zone.eu/) spolupracuje s ďaľšími hudobnými servermi ktoré upozorňujú na neznáme kapely - napríklad stránka (http://www.facebook.com/slovenskevideoklipy) upozorňuje na kapely zo slovenskej alternatívnej scény, ktoré si určite zaslúžia pozornosť.

zdroj: Marek Muzika

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre