02242024sob

Winter party 2010

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Levice 14. decembra 2010 - To, že k zasneženému zimnému obdobiu patrí i dobrá muzika, sa podarilo predviesť levickým organizátorom na jednotku. Podujatie pod názvom Winter party, ktoré sa uskutočnilo 11. decembra v DK Družba, naozaj presvedčilo o tomto fakte. Veď kapely ako Damial, D Blues Band, MadDogX a v neposlednom rade fantastický Henry Tóth spolu s Mariánom Čekovským hovoria za svoje. Posledne menovaní mali byť hlavnými hviezdami tohto sobotňajšieho večera, avšak z dôvodu neprítomnosti Mariána Čekovského si Henry Tóth zahral "iba" zo svojou kapelou. Aj napriek tomu si publikum hladné po skvelej muzike prišlo naozaj na svoje.

Česť odštartovať podujatie mala domáca jazzová formácia Damial, po ktorých nasledoval skvelý Henry Tóth so svojou kapelou. Ten svojimi gitarovými grifmi doslova privádzal návštevníkov do varu.

Na podujatí si zahrala aj ďalšia domáca jazz-bluesová kapela D Blues Band na čele s charizmatickým Jánom Dubovským. Okrem skvelých gitarových grifov lídra kapely zaujal divákov aj doprovod fujary v podaní saxofonistu Pavla Greksu. Niekoľko skladieb si s kapelou zaspievala aj Monika Coková, ktorá formáciu zvykne sprevádzať na ich koncertoch.

winter partywinter party

Čerešničkou na torte bola kapela so zaujímavým názvom MadDogX z Novozámockého okresu, konkrétne zo Štúrova, ktorá v neskorých hodinách predviedla svoje rockovo-metalové umenie.

Ďalšie fotografie z tohto podujatia nájdete v našej fotogalérii.

Pozrite si aj našu videoreportáž z Winter Party 2010:

zdroj, foto, video: Mgr. Andrej Budai

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre