04172024str

Veľká letná párty 2011 vo fotografiách

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Veľká letná párty 2011 vo fotografiáchLEVICE 3. júla 2011 - Sobotňajšie premenlivé počasie nepredpovedalo nič dobré na organizáciu veľkého podujatia pod holým nebom, nakoniec sa však na večer umúdrilo a skvelé koncerty sa mohli začať. Podujatie pod taktovkou Mestského kultúrneho strediska v Leviciach začalo kvarteto "pánov v rokoch" alias Men in Age z Levíc, ktorí svojim blues-rockom priviedli obecenstvo na tú správnu hudobnú vlnovú dĺžku :)

 

Podujatie pokračovalo vystúpením rockovej kapely MadDogX zo Svodína, ktorá predstavila svoje najväčšie hity z najnovšieho CD - Voices In My Head.

Headlinerom 1. ročníka Veľkej letnej párty bolo vystúpenie budapeštianskej hudobnej skupiny Kiss Foreverl Band, ktorá návštevníkom predviedla naozaj nezabudnuteľnú show plnú vynikajúcej muziky, humoru a známych KISS grifov. Kvarteto zamaskovaných Kiss-ákov bolo naozaj veľkolepou čerešničkou na torte. Tí sa spolu s primátorom mesta Levice Ing. Štefanom Mišákom stali aj krstnými otcami spomínaného albumu Voices In My Head chlapcov z MadDogX.

Náš portál Leviceonline.sk bol pritom, pripravili sme pre Vás fotoreportáž z tohto skvelého podujatia. Fotografie nájdete v našej fotogalérii, alebo kliknite na tento odkaz.

Sledujte naše stránky, pripravujeme pre Vás aj videoreportáž z podujatia a exkluzívny video-rozhovor s KISS Forever Band!

zdroj a fotografia: Mgr. Andrej Budai

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre