05282024uto

Objatie tónov 2012 - 2. ročník benefičného podujatia plný hviezd

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Objatie tónov 2012 - 2. ročník benefičného podujatia plný hviezdLEVICE 25. januára 2012 - V nedeľu 22. januára 2012 sa v Dome kultúry Družba v Leviciach uskutočnil už 2. ročník benefičného podujatia pod názvom OBJATIE TÓNOV, ktorého cieľom bolo nielen ponúknuť pasívnu zábavu pre mentálne a zdravotne postihnutých návštevníkov, ale i ostatných návštevníkov podujatia. Okrem koncertov známych hudobníkov a hudobných skupín sa návštevníci mohli realizovať v rámci pripravených workshopov.

Medzi nimi to boli aerobic, skákanie na malých trampolínach s Luciou, starodávna lukostreľba, enkaustika pod vedením Laury Écsiovej, čo je maľovanie horúcim voskom, kreslenie na tvár a tiež atraktívne Zumba tance. K dispozícii bola taktiež novinka v podobe speedfitness, čo je revolučná metóda tréningu svalov celého tela, bez zapojenia ľudskej vôle, ktorá zároveň znižuje úroveň stresových hormónov a zvyšuje úroveň hormónov šťastia.

Objatie tónov 2012 - 2. ročník benefičného podujatia plný hviezd Objatie tónov 2012 - 2. ročník benefičného podujatia plný hviezd

Pozrite si našu videoreportáž z podujatia:

Organizátorom podujatia bola Beáta Miškovičová z občianskeho združenia Združenie rodičov a priateľov domova pri DSS Krškany, celým podujatím moderátorsky sprevádzal známy zabávač a moderátor Andrej Bičan.

Podujatie sa začalo Zumbou, s ktorou návštevníkov rozhýbala inštruktorka Lucia, nechýbali ani charizmatické roztlieskavačky Lion girls, ktoré pripomenuli levických majstrov v basketbale. S tanečnými kreáciami sa pokračovalo aj ďalej, keď počas podujatia priniesla energiu so svojim tancom aj tanečná škola Latino flash Miguela Mendéza z Nikaraguy.

Objatie tónov 2012 - 2. ročník benefičného podujatia plný hviezd Objatie tónov 2012 - 2. ročník benefičného podujatia plný hviezd

Na podujatí vystúpila punková skupina Zoči Voči, v rámci ľudovej hudby sa predstavili Diabolské husle Jána Berkyho Mrenicu mladšieho, 9-členný Hugo čáves orchestra zahral svoje free poňatie alternatívy, Symphonic News Quartet predstavili symfonické melódie a špeciálnymi hosťami boli obľúbená hudobná skupina Horkýže Slíže, český úspešný hitmajker Xindl X a jemná rockerka Katka Knechtová so svojim bandom. V neposlednom rade však nemôžeme zabudnúť aj na špeciálny bonus podujatia, a to vystúpenie detí z domáceho detského domova Včielka s levickým raperom Jackom.

Pozrite si naše fotografie z podujatia v našej fotogalérii, alebo kliknite na tento odkaz.

zdroj, video a fotografie: Mgr. Andrej Budai

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre