05282024uto

Majk Spirit mieri do Podhájskej! Vezme si aj plavky?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Majk Spirit mieri do Podhájskej! Vezme si aj plavky?PODHÁJSKA 12. júla 2012 - Obec Podhájska v novozámockom okrese je vyhľadávaným miestom pre jej termálne kúpalisko. Správy o ňom dorazili aj do tímu Majka Spirita. Do Podhájskej sa však prioritne nechystá za kúpaním.

Talentovaný Objav roka z udeľovania cien Slávik 2011 prijal pozvanie na 6. ročník Podhájska Music Fest-u. Ten sa síce profiluje ako rockový, no jeho organizátori každý rok doprajú návštevníkom nejakú lahôdku. Tento rok je to, okrem štartu celého programu v piatok 13-teho, práve vystúpenie Majka Spirita, ktorý sa na pódiu predstaví o deň neskôr - v sobotu. Návštevníci sa môžu tešiť nielen na jeho skladby z debutového albumu Nový človek, ale aj na raperov pozitívny prístup k životu, ktorých si iste nezabudne zbaliť so sebou do Podhájskej. Ako to bolo s plavkami, vás budeme informovať po skončení festivalu.

Veľkému ťaháku programu Podhájska Music Fest-u 2012 Majkovi Spiritovi budú v prvý deň sekundovať ostrieľané hudobné mená: Inekafe, Slobodná Európa, Polemic, IMT Smile, Zuzana Smatanová. V sobotu vystúpia aj kapely Smola a Hrušky, From Our Hands, Zoči Voči či Konflikt.

Ak stále váhate, vstupenky zakúpite aj priamo na mieste konania. Vstup na jedeň deň vás vyjde na 13, na oba na 19 €. Okrem bohatého hudobného programu čaká festivalníkov stanové mestečko, vynikajúce gastronomické špeciality a už tradične jedinečná atmosféra.

zdroj a plagát: PR Podhájska Music Fest 2012

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre