04232024uto

V Demandiciach oslavovali príchod Mikuláša s hudbou a umením

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

DEMANDICE 6. decembra 2022 - V Demandiciach privítali Mikuláša s bohatým umeleckým programom. V pondelok 5. decembra 2022 sa v kultúrnom dome v Demandiciach predstavila trieda Alexandra Szöllösiho z elokovaného pracoviska Základnej umeleckej školy (ZUŠ-MA) Šahy/Demandice.

V Demandiciach oslavovali príchod Mikuláša s hudbou a umením

Už druhý školský rok funguje v Demandiciach elokovaná ZUŠ pod vedením ZUŠ-MA, Šahy. "Teraz sme začali druhý školský rok v Demandiciach, kde naši žiaci majú možnosť, nájsť si čarovnú cestu do umenia. Od tohto školského roka ku nám pribudol aj tanečný odbor a s podporou vedenia ZUŠ-MA Šahy a ZŠ Demandice plánujeme vybudovať aj ďalší odbor, a to výtvarný. Máme za sebou náročné mesiace z online vyučovania, ale naši žiaci sú pekným príkladom, že spoločne sa dá zvládnuť všetko! Naše vystúpenie bolo zamerané hlavne na spoločné hranie s láskou a dúfam, že sme priniesli už vzduch toho najkrajšieho sviatka celého roka, ako sú vianoce. V mene mojom a vedením ZUŠ-MA Šahy by som chcel poďakovať všetkým účinkujúcim, všetkým rodičom za kvalitnú spoluprácu a som presvedčený, že sme na dobrej ceste, aby sme pre náš okres Levice vychovávali kvalitných poslucháčov hudby a budúcich umelcov," vyjadril sa Alexander Szöllösi.

V Demandiciach oslavovali príchod Mikuláša s hudbou a umením

zdroj a foto: Alexander Szöllösi

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre