02262020str

Fujart prináša meditačné a relaxačné cvičenia...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 8. augusta 2012 - Všeumelecké filmové združenie Fujart nespí na vavrínoch. Jeho členovia Peter Drmlík a Miroslav Bednár pripravili Fujartovské meditačno-relaxačné cvičenia, ktoré môžete vykonávať kdekoľvek a kedykoľvek, pričom sa žiadne medze nekladú. Cvičiť podľa členov Fujartu môžete akokoľvek oblečený a s kýmkoľvek.

Fujart prináša meditačné a relaxačné cvičenia

Poďme si teda s členmi tohto kreatívneho telesa zacvičiť a "ponoriť" sa do hlbín demencie... :)

Zaujímalo nás, ako vznikol nápad zrealizovať takúto ukážku. "Nápad na realizáciu ukážky našich meditačných a relaxačných cvičení pochádza z podvedomia jedného člena Fujartu. K tomu nás neinšpirovalo v podstate nič, len sme chceli cvičiť a tak sa dostať do inej demencie," predstavil základnú myšlienku projektu Miroslav Bednár.

A ktorý z ukážkových cvikov bol pre nich najťažší? "Všetky dokonale ovládame. Je však ešte jeden cvik, ktorý vyžaduje dlhé roky tréningu. Na ňom však stále pracujeme a vedieme ho do dokonalosti," predstavil najbližšie ambície kreatívny člen Fujartu.

O tom, či sa teda môžeme opäť tešiť na ďalšie ukážky meditačných cvičení, nám Miro Bednár predstavil plány. "Áno, ale asi až o pár rokov, kedže to čo predvádzame, sú roky tvrdého tréningu a potrvá, kym do dokonalosti dovedieme ďalšie meditačné cvičenia," a s jedným dychom dodáva "Chceme čitateľom odkázať, že taký meditačný cvik pred Mestským úradom, alebo na zastávke mhd, má svoje čaro."

Na záver prajeme všeumeleckému filmovému združeniu Fujart veľa síl do nových meditačno-relaxačných cvičení a tréningov a tešíme sa na ich nové ukážky.

P.S.: Nenatiahni šľachu...sa Fujart lúči :)

zdroj: www.leviceonline.sk, video: Fujart.sk

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre