07072022štv

Záhadná smrť dôchodkyne

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Záhadná smrť dôchodkyneLEVICE 29. februára 2012 – Polícia vyšetruje podozrivú smrť 77-ročnej dôchodkyne. Žena zomrela v činžiakovom byte v Leviciach za doteraz nevyjasnených okolností.

Dôchodkyňa žila v  podnájme s 50-ročnou ženou a jej 20-ročným priateľom. Podľa susedov dvojica starú ženu dlhodobo týrala. Dôchodkyňa sa vraj sťažovala, že žena, ktorá s ňou v byte býva a vydáva sa za jej dcéru, ju spolu s priateľom oberá každý mesiac o dôchodok. Nútia ju údajne pýtať peniaze od susedov a dokonca žobrať. Ak vraj nevyžobre dosť peňazí, surovo ju bijú po celom tele a odopierajú jej jedlo. Susedia napokon zúfalú babičku presvedčili, aby podala trestné oznámenie. Len pár hodín po tom, čo to dôchodkyňa urobila,  zomrela. Pravdepodobne ju niekto dobil.

„Nebohá ležala v kúpeľni. Na tele mala početné modriny a zlomené rebrá, pravdepodobne aj zlomený nos,“ povedal obhliadajúci lekár. Pitva už potvrdila cudzie zavinenie. Podozrivú spolubývajúcu a jej druha polícia zadržala a začala stíhanie pre zločin zabitia.

(eg)

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre