06152024sob

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

V rámci 20.výročia festivalu „Jazzové Vianoce“ sa uskutoční koncert TOP PROJECT 2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 31. októbra 2019 - V rámci 20.výročia festivalu „Jazzové Vianoce“ sa uskutoční koncert TOP PROJECT 2019. Ten sa bude organizovať v levickom Klube Reviczky dňa 10.11.2019 o 20:00 hod.

V rámci 20.výročia festivalu „Jazzové Vianoce“ sa uskutoční koncert TOP PROJECT 2019

Top Project 2019, to je Gary Willis - Gergő Borlai Project feat. Libert Fortuny, Szebényi Dániel. Predstavia sa Gary Willis /USA/ - bass, Libert Fortuny /Španielsko/ - saxofón, Borlai Gergő /HU/ - drums a Szebenyi Daniel /HU/- keyboard.

Gary WILLIS /USA/ - bass - S kariérou trvajúcou viac ako 40 rokov vydal Gary Willis päť sólových CD, desať ako spolu-vodca Tribal Tech a bol súčasťou mnohých ďalších projektov vrátane hrania po boku Wayna Shortera, Allana Holdswortha, Hubert Laws a mnohých ďalších ako Dennis Chambers, Steve Tavaglione, Bob Berg, Gergo Borlai, Kirk Covington a Scott Kinsey.

Libert Fortuny /Španielsko/ - saxofón - je jedným z najmodernejších európskych saxofonistov, ktorý do svojej tradičnej a elektronickej verzie pridáva desiatky efektov.

Borlai Gergo /HU/ - drums - Fenomenálny fusion bubeník Gergő Borlai, ktorý sa ako jeden z mála bubeníkov zo stredoeurópskeho regiónu presadil vo svete. Aktuálne žije a tvorí v Los Angeles. Bol magazínom drummer world zaradený do top 10 najlepších bubeníkov sveta.

Szebenyi Daniel /HU/ - keyboard - Hráč na klávesové nástroje a skladateľ, ktorý sa hudbou zaoberá od detstva. Je absolventom Hudobnej Akadémie v Budapešti a tento rok získal hudobnú cenu Petőfiho ako najlepší klavirista roka.

!!! VSTUPENKY UŽ V PREDAJI !!!
Predpredaj: HUDOBNINY JUNIOR Sládkovičova 2,Levice
Info na  mobile: 0902 135 477

zdroj a plagát: Juraj Gergely

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont

Pozrite si tiež:

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre