07062020pon

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Spájame Levice

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 4. novembra 2015 - Levice budú tento piatok patriť rodinám. #SIEŤ pripravuje zábavné popoludnie pod názvom SPÁJAME LEVICE, ktoré je určené všetkým deťom, rodičom a starých rodičom. Ide o pokračovanie úspešnej kultúrno-zábavnej série Leto v Sieti, ktoré členovia #SIETE organizovali počas prázdnin v okresných mestách na Slovensku.

Spájame Levice, 6.11.2015

športovej hale budú v piatok 6.novembra pripravené pre najmenších detské tvorivé dielne, skákacie atrakcie, divadelné predstavenie Kráľ drozdia brada v podaní divadla Maska a pre tie odvážnejšie deti i maľovanie na tvár.

Na rodičov, či skôr narodených rodinných príslušníkov, čaká bohatý kultúrny program, v rámci ktorého vystúpi detský folklórny súbor Furmani a slovenská speváčka, klaviristka, gitaristka, a textárka Katka Knechtová. Celým zábavným popoludním vás bude sprevádzať známa tvár z televíznych obrazoviek a zároveň obľúbená moderátorka Barbora Rakovská.

Spájame Levice, 6.11.2015

O problémoch, ktoré trápia vás či vašich blízkych, sa môžete priamo na mieste pri dobrej káve či drobnom občerstvení porozprávať s Radoslavom Procházkom a ďalšími lídrami #SIETE.

Pokiaľ máte záujem o bezplatnú vstupenku pre Vás, prípadne ďalšie vstupenky pre Vašich blízkych, priateľov a známych, navštívte našu stránku www.spajame.siet.sk a objednajte si vstupenky on-line.

V Leviciach sa stretneme v piatok 6.novembra o 16:30 v športovej hale.

Spájame Levice na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1005181772866381/
zdroj a fotografia: #SIEŤ

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre