04252024štv

Futsalisti Levíc priniesli z Bratislavy cenný bod, sú stále bez prehry

BRATISLAVA / LEVICE 27. októbra 2015 - Na 3. kolo 1. Slovenskej ligy vo futsale cestovali v piatok 23.10.2015 levickí futsalisti do Bratislavy na zápas proti domácemu mužstvu Gurmánov s odhodlaním odviesť si všetky body.

Úvod stretnutia im však vôbec nevyšiel, keď už v tretej minúte prehrávali 2:0. Treba však povedať, že druhý gól domácich padol po hrubej chybe rozhodcu. Levickí futsalisti mali zahrávať rohový kop, ale rozhodca mal iný názor a loptu daroval domácim, ktorý rýchlo rozohrali a po prečíslení strelili druhý gól. Ešte do polčasu sa podarilo Egonovi Zorádovi streliť kontaktný gól a upravil tak polčasový stav na 2:1. Po zmene strán sa hral útočný futsal, ktorý sa musel prítomným divákom páčiť. Útoky sa striedali na oboch stranách. Obe mužstva si vypracovali množstvo šancí, ktoré však nedokázali premeniť. Hostia sa 3 minúty pred koncom rozhodli pre hru bez brankára, čo sa im aj vyplatilo, keď Rakica v poslednej minúte strelil vyrovnávajúci gól. Levičania tak získali v Bratislave cenný bod a po 3 kole ostávajú stále bez prehry.

Gurmáni Bratislava - Futsal Team Levice 2:2 (2:1)

Góly LV: Zorád, Rakica
ŽK: Švec, Zorád, Chudý
Zostava LV: Bielik, (R.Obický)- Krivočenko (C), Budovec, Švec,Zorád- Graus, Chudy, Rakica, M.Obický

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach