05022024štv

Matúš Predajnianský s novými kopačkami zostrelil B-tím Zlatých Moraviec

LEVICE 5. mája 2016 - Levickí futbalisti privítali v nedeľu 1. mája 2016 na domácom trávniku v 24. kole IV. ligy JV ZsFZ "B" Tím Zlatých Moraviec. Favoritom zápasu boli domáci, ktorí ťahajú šnúru už 8 zápasov bez prehry.

Strojcom 5 víťazstva z 8 zápasov bol Matúš Predajnianský, ktorý si na zápas so Zlatými Moravcami "B" obul nové kopačky a tie mu aj pomohli k streleniu dvoch gólov do bránky Zlatomoravčanov. Streleckú listinu otvoril kto iný, ako Ján Varga, ktorý v 16. minúte pekne hlavičkou po centri z pravej strany rozvlnil sieť hosťujúceho brankára. Potom prišli chvíle Matúša Predajnianského. V 22. minúte najskôr prekrásnou technickou strelou asi z 25 metrov "vymietol pravú šibenicu" zlatomoravckého brankára, keď v 31. minúte zvýšil takisto Matúš Predajnianský už na 3:0. Hostia kontrovali v 42. minúte, keď po skrumáži v domácej obrane znižoval Michal Kováč. Do šatní sa teda išlo so skóre 3:1 pre domácich. Druhý polčas bol bojovný z oboch strán, no žiadnemu tímu sa už nepodarilo skórovať a tak si Levičania pripísali na svoje konto ďalšie víťazstvo a udržali si 7-bodové manko na prvý tím tabuľky.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

Najbližšie čaká levických futbalistov zápas vonku s FK Vlčany dňa 8.5.2016 o 16:30 hod. a napokon v 26. kole privítajú opäť na domácom trávniku futbalistov TJ Družstevník Dvory nad Žitavou v nedeľu 15.5.2016 o 16:30 hod.

FK SLOVAN LEVICE - FC VION ZLATÉ MORAVCE "B" 3:1 (3:1)

góly: 16` Ján Varga, 22` a 31` Matúš Predajnianský - 42` Michal Kováč

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

Povedali po zápase:

Matúš Predajnianský, FK Slovan Levice: "Je to super pocit, dať v jednom zápase dva góly a rozhodnúť zápas. Som v Leviciach ôsmy, či deviaty zápas a zatiaľ to tam nepadalo. Preto som veľmi rád, že sa mi to teraz podarilo. Možno to bude tým, že som pred zápasom vymenil kopačky. Na súpera sme dnes išli s cieľom, zo začiatku na neho vybehnúť, čo si myslím, že sa nám aj podarilo, keďže za pol hodinu bolo 3:0. Potom sme sa trocha uspokojili a už to nebolo také ako zo začiatku. Stačili to však na tri body, takže sme spokojní. O taký gól, aký som dal prvý v tomto zápase, sa už pokúšam dlhšie. Konečne mi to tam padlo. Pri druhom góle ma krásne centrom našiel Egon Zorád."

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

Tomáš Kozolka, tréner FC Vion Zlaté Moravce "B": "Zápas sa rozhodol za 15 minút, potom sa už veľmi ťažko otáča zápas, keď prehrávate 0:3, či 1:3. V prvom polčase boli domáci lepší, v druhom si myslím, že sme sa im vyrovnali. Domáci dali 3 góly, takže zaslúžene vyhrali. Do Levíc sme spravili takú zostavu, že tu chceme niečo urobiť, následne sme zostavu museli zredukovať, aby sme odvrátili ešte možný horší výsledok. Bodovať sa nám nepodarilo, budeme musieť porozmýšľať, čo ďalej."