05022024štv

Ivana Kuriačková a Matúš Verbovský Majstri Slovenska v triatlone

DVORY NAD ŽITAVOU / LEVICE 13. júna 2016 - V sobotu 11.6.2016 sa v rámci Slovenského triatlonového pohára konal už 30. ročník Mikrotriatlonu, pričom išlo o dvojnásobné Majstrovstvá Slovenska.

Levický klub ŠK Atóm pod vedením Mariky Kuriačkovej nasadil na tento vrchol sezóny všetky sily. V hlavnom preteku Elite-šprint (750 m plávanie, 20 km cyklistika, 5 km beh) zvíťazila a titul Majsterka SR získala Ivana Kuriačková.

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

V mužskej kategórii absolútne zvíťazil András Király (Maďarsko) ale o slovenský titul vo finiši súperili Levičania, kde sa napokon Majstrom SR stal Matúš Verbovský pred Tadeášom Fazekašom.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

V kategóriách AG si na stupienok vystúpili Mirka Jánošová (1.), Jana Miklošová (3.) a Slavomír Jánoš (3.), tretie miesto získala aj dorastenka Viktória Titková.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

Žiacke majstrovstvá boli pre najmladších pretekárov klubu cenná a u niektorých najmenších nádejí (Nina Tomová, Karolínka Miklošová, Simona Laktišová, Richard Mikuška a ďalších) aj premiérová skúsenosť, ale počínali si výborne a s plným nasadením. Medaile tesne unikli mladšiemu žiakovi Borisovi Bátovskému (4. miesto) a starším žiakom Hane Mudrákovej (4.) a Andrejovi Cícerovi (6.).