04252024štv

Absolútnym víťazom Majstrovstiev Slovenska veteránov v duatlone v Prievidzi Tadeáš Fazekaš

PRIEVIDZA / LEVICE 24. apríla 2016 - V sobotu 23. apríla sa konalo ďalšie kolo Slovenského pohára v duatlone (beh-cyklistika- beh) v Prievidzi. Zároveň to boli M-SR pre veteránske kategórie.

Pretekalo sa objemoch – beh 5 km uličkami mesta, kopcovitá cyklistika popri ZOO do obce Šútovce 20 km a záverečný beh 2,5 km opäť uličkami mesta.

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

Absolútnym víťazom sa stal Tadeáš Fazekaš a tretí bol Jakub Mesároš. Juniori Viki Titková a Peter Ziman obsadili bronzové priečky. Staršia žiačka Karin Jánošová na týchto objemoch mala premiéru a v ostaršenej dorasteneckej kategórii obsadila 2. miesto.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

Vo veteránskych kategóriách Slavo Jánoš po značnej strate pozície kvôli defektu preteky úspešne dokončil. Väčšie šťastie mali ženy – veteránky a 1. vicemajsterkou SR sa stala Mirka Jánošová a 2.vicemajsterkou Erika Kopernická.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

zdroj a fotografie: fMJ

Úspešní Levičania na duatlone v Kravanoch nad Dunajom

Pretekári ŠK Atóm Levice na sústredení na Donovaloch

Pretekári ŠK Atóm Levice na akvatlone v Košiciach, plavec Mjartan úspešný v Rimavskej Sobote

O historicky prvý Levický akvatlon bol mimoriadny záujem - výsledky a fotografie