CHARDONNAY - výstavba rodinných domov v Leviciach - v predaji posledné voľné domy

Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
06252017ned
Tibor Budai Mont servis MaR elektro - montáž a servis zabezpečovacích a kamerových systémov, EZS Účtovníctvo-Levice.sk, Účtovná kancelária ESO Levice - zakladanie firiem - s.r.o., vedenie účtovníctva, mzdy. Andrej Budai - foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti - ešte voľné termíny 2016!

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠAHY 5. januára 2015 - Szőllősy Gipsy Band už viac ako 150 rokov hrá tradičnú cigánsku i tanečnú hudbu na Slovensku. V roku 2014 sa vedúci kapely Alexander Szőllősy ml. dostal v televíznej sútaži Nótasztár medzi piatich najlepších spevákov. Táto súťaž bola organizovaná v Komárne.

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

Kapela sa často prezentuje na maďarských televíznych staniciach. Kapela v tomto roku prijala pozvanie Medzinárodného klubu Slovenskej republiky na ples, ktorý sa uskutoční v Trenčianskych Tepliciach v Kursalóne. Toto pozvanie je pre kapelu veľká česť, pretože tento ples patrí medzi najpoprednejšie plesy na Slovensku.

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

Pri návšteve rodného mesta Šahy, prezident Rudolf Schuster daroval kapele striebornú pamätnú medailu, na ktorej je vidieť tvár pána prezidenta a prezidentský palác SR. Okrem toho je Alexander Szőllősy ml. stálym členom svetoznámeho orchestra Rajko zenekar Budapešt a absolventom Súkromného konzervatória D.Kardoša v Topoľčanoch. Momentálne pôsobí ako učiteľ ZUŠ v Šahách.

V roku 2015 plánuje Szőllősy Gipsy Band vydať CD, ktoré spojí národ slovákov s národnostnými menšinami. Primáš Alexander Szőllősy ml. má tri deti: dve dcérky a syna. Deti takisto pokračujú v hudobnom umení a šíria dobré meno Szőllősyovcov a ľudovej hudby na Slovensku.

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

V novom roku 2015 Szőllősy Gipsy Band praje všetkým veľa šťastia, zdravia a úspechov, aby nás všetkých spojila hudba a aby sme sa mali radi a boli k sebe tolerantní.

S úctou Szőllősy Gipsy Band – www.gipsyband.sk

Starý videoklip:

 

Nový videoklip:

V televizii:Szőllősy Gipsy Band na Facebook-u: https://www.facebook.com/pages/SZOLLOSY-GIPSY-BAND/113223392042245?fref=nf&pnref=story

zdroj a fotografie: Szőllősy Gipsy Band

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre