Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...
Oros Optika - Šahy, Dudince - kompletné portfólio optických služieb a vyšetrenie zraku.
Originálne Thajské masáže v Leviciach z rúk certifikovaných masériek z Thajska - AY YA Sunrise, Kalvínske námestie, Levice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

uto10062015

Aktualizovanépon, 05 okt 2015 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Back Úvod Kultúra Ostatné kultúrne podujatia a akcie

Ostatné

Želiezovskí mladíci z NA DOSAH vydali už druhý singel a klip - Nechcem viac

Želiezovskí mladíci z NA DOSAH vydali už druhý singel a klip - Nechcem viacŽELIEZOVCE 11. februára 2015 - Z každej strany počujeme mainstream a komerčný pop. Čo tak dať šancu aj inej hudbe? Mladé kapely na Slovensku nedostávajú šance presadiť sa na súčasnej hudobnej scéne a tak aj keď sú dobrí v tom, čo robia a možno by boli aj úspešní, nikto o nich nevie.

Čítať ďalej: Želiezovskí mladíci z NA...

Detský folklórny súbor Radostník z Levíc sa predstavil celému Slovensku

LEVICE 7. januára 2015 - Detský folklórny súbor Radostník z Levíc sa predstavil celému Slovensku dňa 28.12.2014 v relácii RTVS Kapurka na STV 2. Deti ukázali celému Slovensku, ako u nás chodia vlaky od Dúbravy, pričom v ukážke zaspievali piesne z Kozároviec, Tlmáč, Veľkých Kozmáloviec, Hronských Kľačian a Starého Tekova.

Detský folklórny súbor Radostník z Levíc sa predstavil celému Slovensku

Čítať ďalej: Detský folklórny súbor...

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

ŠAHY 5. januára 2015 - Szőllősy Gipsy Band už viac ako 150 rokov hrá tradičnú cigánsku i tanečnú hudbu na Slovensku. V roku 2014 sa vedúci kapely Alexander Szőllősy ml. dostal v televíznej sútaži Nótasztár medzi piatich najlepších spevákov. Táto súťaž bola organizovaná v Komárne.

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

Čítať ďalej: Novoročný pozdrav šahanskej...

Rockové slovobranie 2014 v Leviciach s podtitulom - Spomienky

LEVICE 14. novembra 2014 - Dňa 8.11.2014 o 15.00 hod. sa v levickej synagóge uskutočnilo kultúrne podujatie pod názvom Rockové slovobranie. Organizátorom bolo OZ Literárny klub Dúha z Levíc v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom. Moderovala Anna Medzihradská.

Rockové slovobranie 2014 v Leviciach s podtitulom - Spomienky

Čítať ďalej: Rockové slovobranie 2014 v...

Hudobná skupina Szőllősy Gipsy Band zo Šiah vydala videoklip "Mulatok, mulatok"

ŠAHY 11. novembra 2014 - Šahanská hudobná skupina Szőllősy Gipsy Band, ktorá je známa v Levickom okrese už 150 rokov, vydala svoj najnovší videoklip ku skladbe "Mulatok, mulatok". Vedúcim dnešnej hudobnej skupiny je Alexander Szőllősy ml., ktorý získal celoštátnu známosť vďaka svojim televíznym vystúpeniam v slovenských a maďarských médiách.

Hudobná skupina Szőllősy Gipsy Band zo Šiah vydala videoklip "Mulatok, mulatok"

Čítať ďalej: Hudobná skupina Szőllősy...