pia04182014

Aktualizovanéštv, 17 apr 2014 7pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Back Úvod Kultúra Ostatné kultúrne podujatia a akcie

Ostatné

Loner & Johnny a BBC žnú úspechy + klip

( 2 x )

LEVICE / DUDINCE 6. februára 2014 - „Keď som prvý krát počul Johnyho rapovať bol som pevne rozhodnutý, že nahráme spoločný album.“ Takto opísal začiatky spolupráce prvý z dvoch menovaných mladých a mimoriadne talentovaných chalanov z Dudiniec Jakuba Žovinca a Jána Krátkeho, ktorý si hovoria Loner & Johnny a BBC.

Loner & Johnny a BBC žnú úspechy + klip

Čítať ďalej: Loner & Johnny a BBC žnú...

Čakaj rozhovor s levickými chalanmi, ktorí si hovoria Správny Ťah

( 3 x )

LEVICE 23. februára 2014 - Päťčlenná skupina mladých hudobných nadšencov z Levíc, ktorej cieľom bolo vybudovať značku SPRÁVNY ŤAH, splnila svoj cieľ. Jedná sa o Hip - Hopový projekt, v ktorom je Benčo ten, ktorý túto hru začal a postupne zapojil do hry ostatných.

Čakaj rozhovor s levickými chalanmi, ktorí si hovoria Správny Ťah

Čítať ďalej: Čakaj rozhovor s levickými...

Levičan BG urobil klip s Igorom Kmeťom st. "Načo pôjdem domov..."

Igor Kmeťo.st ft BG Gangsta Romano Hip Hop - Načo pôjdem domov...LEVICE 12. januára 2014 - Levický rómsky raper BG urobil remix veľmi obľúbenej skladby "Načo pôjdem domov..." s Igorom Kmeťom st. zo známej skupiny Kmeťoband! BG do tejto skladby prispel svojim rómskym rapom a zrealizoval sa pre skladbu aj nový videoklip.

Čítať ďalej: Levičan BG urobil klip s...

V Leviciach sa vyhodnocoval 41. ročník súťaže amatérskej fotografie AMFO 2013

LEVICE 15. novembra 2013 - „Keď múzy mlčia“, to je názov multimediálnej prezentácie autora, prof. Milana Marôneka z Trnavy, účastníka a nositeľa 1. ceny v kategórii multimediálnej prezentácie. Avšak múzy toho dňa nemlčali, priam burácali a pozývali do Synagógy v Leviciach. Prebiehalo tu za bohatej účasti ocenených fotografov z celého Slovenska vyhodnotenie 41. ročníka celoštátnej postupovej súťaže amatérskej fotografie – AMFO 2013.

41 rocnik sutaze amaterskej fotografie amfo 2013 levice 20131115 1522284298

Čítať ďalej: V Leviciach sa vyhodnocoval...

Levická kapela Stripless získala na celoslovenskej súťaži dve ocenenia

( 3 x )

LEVICE 25. septembra 2013 - Diana, Marek, Matúš a Adam. Kvarteto mladých ľudí, ktorí sa odhodlali vydať sa na strastiplnú cestu na hudobnej scéne pod spoločným názvom STRIPLESS. Táto levická hudobná skupina má za sebou už mnoho koncertov a niekoľko vlastných skladieb, pričom len nedávno vydala svoje nové EP 2013, ktoré obsahuje 4 skladby: Križovatka, Povodeň, Trápenia Ľudí a Žienka domáca II, sa zúčastnila celoslovenskej hudobnej súťaže "Bystrické tóny".

kapela stripless ziskala dve ocenenia na sutazi bystricke tony 2013 20130925 1915917551

Čítať ďalej: Levická kapela Stripless...