Diversi - pánska a dámska móda, aj pre tehotné mamičky a moletky - Levice
Oros Optika - Šahy, Dudince - kompletné portfólio optických služieb a vyšetrenie zraku.
Andrej Budai foto - fotografické a video služby - svadby, stužkové slávnosti, promócie, birmovky, rodinné a firemné stretnutia a akcie, plesy, spoločenské a športové podujatia...  LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

uto12012015

Aktualizovanéuto, 01 dec 2015 7am

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Back Úvod Kultúra Ostatné kultúrne podujatia a akcie

Ostatné

Vyšla knižka o prírode Levíc

( 5 x )

Vyšla knižka o prírode LevícLEVICE 21. októbra 2015 - Obojživelníky a plazy mesta Levice je názov knižôčky, ktorú vydalo Tekovské múzeum v Leviciach. Na 16 stranách textu doplnenom o množstvo fotografií od desiatich slovenských a českých fotografov sa autorovi knižky, Štefanovi Čambalovi podarilo zachytiť obrovskú rozmanitosť prírody mesta Levice.

Čítať ďalej: Vyšla knižka o prírode Levíc

Želiezovskí mladíci z NA DOSAH vydali už druhý singel a klip - Nechcem viac

Želiezovskí mladíci z NA DOSAH vydali už druhý singel a klip - Nechcem viacŽELIEZOVCE 11. februára 2015 - Z každej strany počujeme mainstream a komerčný pop. Čo tak dať šancu aj inej hudbe? Mladé kapely na Slovensku nedostávajú šance presadiť sa na súčasnej hudobnej scéne a tak aj keď sú dobrí v tom, čo robia a možno by boli aj úspešní, nikto o nich nevie.

Čítať ďalej: Želiezovskí mladíci z NA...

Detský folklórny súbor Radostník z Levíc sa predstavil celému Slovensku

LEVICE 7. januára 2015 - Detský folklórny súbor Radostník z Levíc sa predstavil celému Slovensku dňa 28.12.2014 v relácii RTVS Kapurka na STV 2. Deti ukázali celému Slovensku, ako u nás chodia vlaky od Dúbravy, pričom v ukážke zaspievali piesne z Kozároviec, Tlmáč, Veľkých Kozmáloviec, Hronských Kľačian a Starého Tekova.

Detský folklórny súbor Radostník z Levíc sa predstavil celému Slovensku

Čítať ďalej: Detský folklórny súbor...

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

ŠAHY 5. januára 2015 - Szőllősy Gipsy Band už viac ako 150 rokov hrá tradičnú cigánsku i tanečnú hudbu na Slovensku. V roku 2014 sa vedúci kapely Alexander Szőllősy ml. dostal v televíznej sútaži Nótasztár medzi piatich najlepších spevákov. Táto súťaž bola organizovaná v Komárne.

Novoročný pozdrav šahanskej kapely Szőllősy Gipsy Band

Čítať ďalej: Novoročný pozdrav šahanskej...

Rockové slovobranie 2014 v Leviciach s podtitulom - Spomienky

LEVICE 14. novembra 2014 - Dňa 8.11.2014 o 15.00 hod. sa v levickej synagóge uskutočnilo kultúrne podujatie pod názvom Rockové slovobranie. Organizátorom bolo OZ Literárny klub Dúha z Levíc v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom. Moderovala Anna Medzihradská.

Rockové slovobranie 2014 v Leviciach s podtitulom - Spomienky

Čítať ďalej: Rockové slovobranie 2014 v...