05032024pia

V Leviciach sa konal už druhý triatlonový galavečer

LEVICE 14. novembra 2016 - V sobotu 12. novembra 2016 už po druhý krát organizovala Slovenská triatlonová únia a ŠK Atóm Levice v levickom hoteli galavečer a celoslovenské vyhlásenie Slovenského pohára 2016 vo všetkých vekových kategóriách.

Pozvanie prijali aj zástupcovia mesta Ing. Štefan Mišák, RNDr. Ján Krtík, slovenský triatlonový olympionik Richard Varga a televízne spoločnosti STV a LTS.

Andrej Budai photo

Slávnostné dekorovanie pretekárov bolo spestrené bohatým kultúrnym programom. Domáci triatlonový klub ŠK Atóm získal v klubovej súťaži tri zlaté poháte (akvatlon, cros triatlon, duatlon) a jeden strieborný pohár za triatlon. O tieto mimoriadne úspechy sa zaslúžila trénerka Mgr. Mária Kuriačková. Ocenených z ŠK Atóm bolo až 17 športovcov (deti aj dospelí). V kategórii jednotlivcov muži Elit získali z ŠK Atóm prvé dve miesta 1. miesto Matúš Verbovský a 2. miesto Tadeáš Fazekaš. Ďalší ocenení boli: Paulínka Haulíková, Boris Bátovský, Nikol Pivarčiová, Alex Mandák, Karin Jánošová, Jakub Toma, Gabriel Suchý, Viktória Titková, Peter Ziman, Andrej Cícer, Jakub Mészáros, Jana Miklóšová, Erika Kopernická, Slavomír Jánoš a Miroslava Jánošová.

O úspešnosti a kvalite tohto slávnostného večera svedčí vyše 300 zúčastnených hostí z celého Slovenska.