05022024štv

10. ročník Martinského mestského duatlonu mimoriadne úspešný pre pretekárov ŠK Atóm Levice

MARTIN 15. mája 2016 - Za prekvapujúco príjemného počasia sa v sobotu 14. mája v Martine uskutočnili preteky v duatlone ako súčasť Slovenského pohára. Tento 10. ročník Martinského mestského duatlonu bol mimoriadne úspešný pre výpravu pretekárov z ŠK Atóm Levice.

Na zahriatie si najprv deti ako nádeje vyskúšali minitrať, kde Karolínka Miklošová získala 2. miesto a svoju premiéru tu absolvoval Timo Kopernický.

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

O 13-tej hodine štartom spolu odštartovali všetky kategórie v objeme šprint duatlon (5 km beh, 20 km cyklistika a 2,5 km beh), pričom sa súperilo aj o majstrovské tituly Slovenska pre mužov a žien.

Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

Po cyklistike sa do depa rútila skupinka piatich mužov (a v ďalšom balíku troch žien). V rýchlom bežeckom finiši o titul zvíťazil Matúš Verbovský pred Tadeášom Fazekašom (striebro), medzi ženami titul majsterky SR vybojovala Ivana Kuriačková. Ďalšie body získali podľa kategórií: muž Jakub Mészáros (6.miesto), dorastenka Hanka Mudráková (4.), junior Peter Ziman (3.), juniorky Ivana Bólová (3.) a Viktória Titková (5.), veteráni Slavomír Jánoš (2.), Peter Gajdoš (4.) a Patrik Mudrák (11.), a veteránky Mirka Jánošová (2.) a Erika Kopernická (3.).

Otec a dcéra Mudrákoví.

Najbližšie už 4. júna v Bratislave sa uskutoční prvý tohoročný triatlon v rámci Slovenského pohára, tešíme sa naň spolu s priaznivcami športu.

zdroj a fotografie: f.rv

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...