LEVICE 12. októbra 2015 - V levickom Dome športu sa v dňoch 3.-4.10.2015 konal dvojdňový turnaj I. Slovenskej ligy v boxe a zároveň 5. ročník turnaja o cenu primátora mesta Levice, ktorý organizovala Slovenská boxerská federácia v spolupráci s Box Club GAMA Group Levice.
Prítomný bol aj prezident Slovenskej boxerskej federácie Peter Bodoki, ktorý pred turnajom ocenil poslanca MsZ v Leviciach a Nirianskeho samosprávneho kraja Bc. Miloša Zaujeca, prezidenta BC GAMA Group Levice Gabriela Vinceho a predsedovi výkonného výboru klubu Stanislavovi Halásovi odovzdal pamätný postriebrený tanier a ďakovný list.
Cenu primátora mesta v kategórii muži obdržal Ernest Duba z BC Levice, v kategórii dorastenci Michal Takács z ŠKP Bratislava a v kategórii ženy Renata Vajdová z BCS Nitra.
Výsledky turnaja I. ligy v boxe:
Kategória mladší žiaci do 35kg:
Samuel Horváth (BC Veľké Kozmálovce) - Dušan Bobek (Boxing Academy Trnava), výsledok 0:2, verdikt: 0:3
Kategória mladší žiaci do 46kg:
Ladislav Horváth (BC Veľké Kozmálovce) - Roman Ditrich (BC Galanta), výsledok 2:0, verdikt: 2:1
Roman Horváth (BC Veľké Kozmálovce) - Oliver Zajac (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Roman Ditrich (BC Galanta) - Roman Horváth (BC Veľké Kozmálovce), výsledok: 2:0, verdikt: 3:0
Ladislav Horváth (BC Veľké Kozmálovce) - Oliver Zajac (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Kategória starší žiaci do 40kg:
Peter Koller (BC Galanta) - Alex Tancoš (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Kategória starší žiaci do 48kg:
Alan Rigo (BC Galanta) - Alex Triebeľ (BC Triebeľ), výsledok: 0:2, verdikt: TKO2
Kategória starší žiaci do 72kg:
Michal Veliký (MŠK Vranov nad Topľou) - Boris Chačlarian (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Marián Ružička (BC RTJ Malacky) - Boris Chačlarian (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 2:0, verdikt: 3:0
Kategória mladší dorast ženy do 60kg:
Adela Tašárová (MŠK Vranov nad Topľou) - Vanessa Vincová (BC Košice), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Nikola Rigová (BC Ružinov 821) - Renáta Vajdová (BCS Nitra), výsledok: 0:2, verdikt: 1:2
Kategória ženy do 69kg:
Vierka Skukálková (BC Ružinov 821) - Miriam Grambličková (BC Ružinov 821), výsledok: 0:2, verdikt: 1:2
Kategória mladší dorast do 54kg:
Marián Parči (BC Dubnica) - Andrej Mikula (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Kategória mladší dorast do 57kg:
Manuel Šomorjai (BC RTJ Malacky) - Patrik Dome (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Kategória mladší dorast do 66kg:
Kristán Lacek (BC Levice) - Norbert Pohlodko (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 2:0, verdikt: TKO1
Kategória mladší dorast do 70kg:
Dušan Gaďo (MŠK Vranov nad Topľou) - Adam Janto (BC RTJ Malacky), výsledok: 2:0, verdikt: 3:0
Samuel Havelka (MŠK Vranov nad Topľou) - Samuel Hrbáček (BCS Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Adam Janto (BC RTJ Malacky) - Samuel Havelka (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 0:2, verdikt: WO
Dušan Gaďo (MŠK Vranov nad Topľou) - Samuel Hrbáček (BCS Bratislava), výsledok: 2:0, verdikt: 2:1
Kategória mladší dorast do 66kg:
Kristián Zmuda (MŠK Vranov nad Topľou) - Kristán Lacek (BC Levice), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Kategória starší dorast ženy do 54kg:
Bianka Pániková (BC Ružinov 821) - Renáta Vajdová (BCS Nitra), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Kategória starší dorast do 81kg:
Tibor Pecek (ŠKP Bratislava) - Marián Džupka (MŠK Vranov nad Topľou), výsledok: 0:2, verdikt: WO
Oliver Stopko (BC RTJ Malacky) - Samuel Hrivňák (BC Humenné), výsledok: 0:2, verdikt: WO
Oliver Stopko (BC RTJ Malacky) - Tibor Pecek (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: TKO I2
Marián Džupka (MŠK Vranov nad Topľou) - Samuel Hrivňák (BC Humenné), výsledok: 2:0, verdikt: TKO2
Kategória starší dorast do 75kg:
Viliam Tarásek (BC Košice) - Michael Ballai (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: WO
Ernest Duba (BC Levice) - Andrej Rigo (BC Ružinov 821), výsledok: 2:0, verdikt: 2:1
Viliam Tarásek (BC Košice) - Ernest Duba (BC Levice), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Andrej Rigo (BC Ružinov 821) - Michael Ballai (ŠKP Bratislava), výsledok: 2:0, verdikt: 2:1
Kategória starší dorast do 64kg:
Radoslav Lahký (BC Levice) - Daniel Varga (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: 1:2
Kategória starší dorast do 69kg:
Tomáš Vago (ŠKP Bratislava) - Radoslav Irha (BC RTJ Malacky), výsledok: 2:0, verdikt: 3:0
Kategória muži do 75kg:
Jozef Kučerík (BC Ružinov 821) - Matúš Šebest (BC Ružinov 821), výsledok: 0:0, verdikt: WOD
Jozef Kučerík (BC Ružinov 821) - Andrej Pravda (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Matúš Šebest (BC Ružinov 821) - Martin Jamriška (BC Levice), výsledok: 0:2, verdikt: 0:3
Kategória muži do 56kg:
Pavol Zábojník (BC Dubnica) - Michal Takács (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: TKO 1
Kategória muži do 64kg:
Dušan Kandráč (BC Dubnica) - Alexander Tóth (BC Ružinov 821), výsledok: 2:0, verdikt: 2:1
Kategória muži do 81kg:
Jozef Kóša (BC Levice) - Mário Mackanič (ŠKP Bratislava), výsledok: 0:2, verdikt: TKO 2
Kategória muži nad 91kg:
Michal Gavaj (ŠKP Bratislava) - Marián Bundzel (BC Ružinov 821), výsledok: 2:0, verdikt: TKO 2
Z turnaja sme pripravili aj fotoreportáž, všetky fotografie si môžete pozrieť TU.