05032024pia

Tri medaily pre Box club Veľké Kozmálovce na Medzinárodnom turnaji mladých nádejí v Malackách

MALACKY / LEVICE 9. septembra 2015 - Žiaci z 2. základnej školy sv. Michala v Leviciach z Boxerského klubu Veľké Kozmálovce sa v sobotu 5.9.2015 zúčastnili Medzinárodného turnaja mladých nádejí v boxe v Malackách, ktorý bol určený len pre vekové kategórie mladších a starších žiakov.

V kategorii mladší žiaci, kde vo váhe do 35kg Samuel Horváth obsadil 1. miesto, vo váhe do 40kg Ladislav Horváth obsadil 1. miesto a do 48kg Roman Horváth obsadil 2. miesto.

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, rodinné a firemné akcie a stretnutia, promócie...
Výučba Anglického a Španielkého jazyka v Leviciach - jazyková škola ACADEMIA OLÉ

Turnaja sa zúčastnilo 27 boxerov a súperilo sa v Letnom ringu Aliho Reisenauera. Za zmienku stojí, že Lacko Horváth porazil súpera technickým KO, čo sa nevidí často v tejto kategórii. Znamená to, že v prvom kole dostal do počítania svojho súpera a v druhom kole už nebol jeho súper schopný boja.

Tento turnaj bol na vysokej úrovni. Týmto by sa chcel predseda klubu Ladislav Horváth poďakovať pani riaditeľke 2. ZŠ Marte Botkovej za poskytnutie priestorov, kde sa môžu zverenci pripravovať na ďalšie turnaje.

V sobotu 12.9.2015 sa bude v Trnave konať podujatie Galavečer boxu, kde boli bratia Horváthovci vybraní do tímu Boxing Academy Trnava, aby boxovali proti boxeristom nejlepšieho boxerského klubu v Českej republiek Ústí nad Labem.
Predstavitelia BC Veľké Kozmálovce sú veľmi radi, že si práve ich vybral prezident Boxing Academy Trnava Roman Polgar do svojho tímu.

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

BC Veľké Kozmálovce radi privítajú aj nových členov a aj zanietencov pre tento ťažký šport, ktorí majú možnosť finančne podporiť ich klub. BC Veľké Kozmálovce sa pravidlne zúčastňuje 1. a 2. slovenskej ligy boxu, kde v kategórii mladších žiakov sú na prvom mieste v tabuľke.
zdroj a fotografie: BC Veľké Kozmálovce