04272024sob

Absolútnymi víťazmi Slovenského pohára v duatlone Levičania Matúš Verbovský a Ivana Kuriačková

MOŠOVCE / LEVICE 1. októbra 2015 - V sobotu 27.9.2015 sa pretekári ŠK Atóm Levcie zúčastnili posledného kola Slovenského pohára v duatlone v rodnom meste spisovateľa Jána Kollára v Mošovciach pri Martine.

Bol to prvý ročník mošovského duatlonu na vzdialenostiach 5km beh, 20km cyklistika, 2,5km beh. Absolutnym víťazom mužov sa stal vekom dorastenec Matúš Verbovský a medzi ženami zvíťazila Ivana Kuriačková. V ostatných kategóriach sa umiestnili: Peter Ziman v kategórií juniorov na 1.mieste, Erika Kopernická v kategórií veteránok na 1.mieste a Jakub Mézsáros v kategórií mužov na 3.mieste.

Výučba Anglického a Španielkého jazyka v Leviciach - jazyková škola ACADEMIA OLÉ
V klubovej súťaži Slovenského pohára získal ŠK Atóm Levice tri prvenstvá, v triatlone, v akvatlone aj v duatlone.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov Slovenského pohára jednotlivcov a klubov sa tento rok nebude konať v Bratislave ako doteraz. Toto veľolepé podujatie, na ktorom sa zídu všetci najlepší triatlonisti z celého Slovenska sa po prvý krát bude konať v Leviciach dňa 29.11.2015.

LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

zdroj a fotografie: ŠK Atóm Levice