05042024sob

Štvrtý ročník turnaja v boxe o pohár primátora mesta Levice pozná svojich víťazov

LEVICE 29. júna 2014 - Levický Dom športu bol v sobotu 28. júna 2014 dejiskom boxerského turnaja - 5.kola Ligy UBCS 2014 a súčasne 4. ročníka turnaja v boxe o pohár primátora mesta Levice, pod taktovkou levického Box Club Gama Group Levice. Samotný turnaj otvorili primátor mesta Levice Ing. Štefan Mišák a viceprezident UBCS Ing. Jaroslav Šlesár. Diváci mohli sledovať až 19 duelov, z ktorých bolo 18 klasifikačných.

4. ročník turnaja v boxe o pohár primátora mesta Levice, 28.6.2014

Turnaj sa zúčastnilo 5 klubov, a to domáci Box Club Gama Group Levice, BC Ružinov 821, BC RTJ Malacky, BC Dubnica a BC Galanta. Na turnaji sa predstavili aj dve dvojice žien, premiéru mala Stanka Hlaváčiková.

Ceny primátora mesta Levice športovci získali za najtechnickejšie a najbojovnejšie výkony na turnaji.

Komcar, s.r.o. e-shop, súťaž o 50 EUR poukážku

Zľava: Stanislav Halás, predseda BC GAMA GROUPE LEVICE, Lukáš Matunák BC GG Levice, Stanislava Hlaváčiková Halásová, BC GG Levice, Jana Maceková, BC Ružinov 821 Bratislava, Andrej Rigo, BC Ružinov, 821 Bratislava, Ing. Jaroslav Šlesár, 1. viceprezident Únie boxerských klubov Slovenska.

Vo finálovom stretnutí v kategórii do 64 kg sa proti sebe postavili domáci boxer Henrich Herák a Alex Tóth z Ružinova. Zápas napokon na body vyhral Bratislavčan.