05022024štv

Levický Box club Gama Group Levice bilancoval rok 2013 + video

LEVICE 29. decembra 2013 - Box club Gama Group Levice vyhodnotil dňa 21.12.2013 svoje pôsobenie za rok 2013. Tento rok bol pre klub úspešný, keď v rámci slovenských súťaží v konkurencii 29 klubov bez rozdielu hmotnosti a veku obsadil práve levický klub výborné 3. miesto!

Levický Box club Gama Group Levice bilancoval rok 2013

V rámci vyhodnotenia boli ocení viacerí boxeristi diplomami a medailami - 1. miesto Kristían Patko, 2. miesto Ernest Duba a 3. miesto Lukáš Matunák. Klub sa môže pochváliť bronzovou medailou z Majstrovstiev Slovenska mladšieho dorastu a v rámci medzinárodneho turnaja v Poľsku v konkurencii 11 štátov obsadil Ernest Duba vo svojej hmotnostnej kategórii do 75kg 1. miesto!

Na slávnostnom vyhodnotení boli okrem členov klubu a predsedu výkonného výboru Box club Gama Group Levice Stanislava Halása prítomní aj prezident Box club Gama Group Levice Gabriel Vince a poslanec MsZ v Leviciach a Zastupiteľstva NSK Bc. Miloš Zaujec.

Zo slávnostného vyhodnotenia sme pripravili videoreportáž s rozhovormi, ktorú si môžete pozrieť tu:

Levický obchod - Svet Kabeliek VIKI, sv. Michala 26, Levice - kabelky, dámske a pánske peňaženky, opasky   Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai