Pako Lorente - predajňa pánskych odevov, Dituria shopping center Levice

Presspoint Levice

Gazdovské centrum - Levice, pod nadjazdom - široký výber postrekov, hnojív, osív a náradia, SADBOVÉ ZEMIAKY, OVOCNÉ STROMKY  LeviceUbytovanie.sk - Predaj a prenájom a predaj 1. a 5. izbových zrekonštruovaných bytov v Leviciach

str04012015

Aktualizovanéuto, 31 mar 2015 2pm

 • Vytvoriť účet
  *
  *
  *
  *
  *
  *

  Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.

Back Úvod Kultúra Kino, film

Levice - Kino, Film Kino, film

Zdigitalizované kino Junior začína premietaním ku Dňu detí

( 3 x )

LEVICE 30. mája 2013 - O digitálizácii levického Kina Junior sme toho už napísali dosť. Konečne nadišiel čas, kedy svoje dvere otvorí prvým návštevníkom.

Po niekoľkomesačnej stopke premietania Kino Junior Levice opäť spúšťa prevádzku. V kine prebehla digitalizácia podľa štandardu DCI (nový zvuk a obraz), ktorá umožní premietať filmové novinky už v deň celoslovenskej premiéry. Kino Junior spúšťa nepravidelný hrací profil, ktorý v druhej polovici júna nabehne na pravidelnosť.

Mestské kultúrne stredisko sa rozhodlo pri príležitosti osláv Dňa detí nedočkavých divákov potešiť a na prvé premietania je vstup zadarmo.

Zdigitalizované kino Junior môžete navštíviť už od zajtra

Čítať ďalej: Zdigitalizované kino Junior...

Fujart chce natočiť hranú rozprávku aj s Vašou pomocou

Fujart chce natočiť hranú rozprávku aj s Vašou pomocouAsi by bolo najlepšie hneď v úvode jasne a otvorene vysvetliť, o čo nám ide. Už pár rokov sa venujeme vlastnej tvorbe, spravili sme zopár krátkych a dva celovečerné filmy. Práve sme sa dopracovali k úplne čerstvému scenáru. Chceme natočiť rozprávku. Rozprávka je žáner ktorý nás už dlho lákal.


Scenár aj výtvarné prevedenie filmu si vyžaduje veľa práce a samozrejme tiež peniaze.

Čítať ďalej: Fujart chce natočiť hranú...

Fujart prináša meditačné a relaxačné cvičenia...

( 5 x )

LEVICE 8. augusta 2012 - Všeumelecké filmové združenie Fujart nespí na vavrínoch. Jeho členovia Peter Drmlík a Miroslav Bednár pripravili Fujartovské meditačno-relaxačné cvičenia, ktoré môžete vykonávať kdekoľvek a kedykoľvek, pričom sa žiadne medze nekladú. Cvičiť podľa členov Fujartu môžete akokoľvek oblečený a s kýmkoľvek.

Fujart prináša meditačné a relaxačné cvičenia

Čítať ďalej: Fujart prináša meditačné a...

Podporte levických filmárov z Cold Craft Company

( 5 x )

Podporte levických filmárov z Cold Craft CompanyLEVICE 31. marca 2012 - Levickí filmári z Cold Craft Company, s ktorými sme Vás nedávno zoznámili v našom rozhovore, potrebujú teraz Vašu pomoc. S ich krátkym filmom "SMILE" (http://www.youtube.com/watch?v=ir8TOhxcr_c) sa prihlásili do Festivalu krátkych filmov na internete. Festival má veľa súťažných kategórii a jednou z nich je aj cena diváka. Hlasuje sa na facebooku, pomocou lajkov na komentáre.

Čítať ďalej: Podporte levických filmárov...

Zaodejte sa do krojov a zatancujte si s Fujartom krajovku

( 8 x )

FujartLEVICE 29. septembra 2011 - Amatérski filmári z Levíc majú už dávnejšie rozbehnuté prípravné práce na tzv. umelo-vytvorenej ľudovej rozprávke. A tá sa nezaobíde ani bez umelo-vytvoreného ľudového tanca.

V ich prípade sa tento tanec nazýva krajovka a scenár nového filmu si vyžaduje tanečné scény s početným komparzom.

Čítať ďalej: Zaodejte sa do krojov a...