02232024pia

Karate klub TJ Saag Šahy úspešne reprezentuje nielen svoje mesto ale aj Slovensko (video)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ŠAHY 13. novembra 2022 - Karate klub TJ Saag Šahy úspešne reprezentuje nielen svoje mesto ale aj Slovensko. Svedčia o tom mnohé domáce ale i medzinárodné úspechy. Realizácia tejto video reportáže bola finančne podporená mestom Šahy.

Karate klub TJ Saag Šahy úspešne reprezentuje nielen svoje mesto ale aj Slovensko (video)

Dňa 16. októbra 2022 sa šahanskí karatisti zúčastnili medzinárodného turnaja v maďarskom Sombathelyi za účasti vyše 300 pretekárov z desiatich krajín. Klub tu reprezentovali Lenka Dobošová, Alexandra Lacková, Filip Záhorec, Anna Micsová, Lia Czidor, Ján Magyar a Michal Petrík, ktorí vybojovali tri zlaté, štyri strieborné a dve bronzové medaile.

O klube, jeho histórii, úspechoch ale i cieľoch sme sa v našej video reportáži porozprávali s jedným z vedúcich klubu Oskarom Rusnákom:

Video reportáž bola realizovaná s finančnou podporou mesta Šahy.

Tento projekt bol realizovaný s finančnou podporou mesta Šahy.

zdroj, foto a video: Andrej Budai foto - video služby, TV TEKOVHONT, Leviceonline.sk

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre