04242024str

Sabína Kupčová sa predstavila na Majstrovstvách Českej republiky v Prahe, bol to jej rozlúčkový štart za Kométu Brno

PRAHA 11. júla 2022 - Sabína Kupčová štartovala v Prahe na Podolí na Majstrovstvách Českej republiky v plávaní za hosťujúci klub Kometa Brno. Na národnom šampionáte, ktorý sa konal počas štyroch dní na vonkajšom 50-metrovom bazéne v dňoch od 30.6. do 3.7.2022, sa predstavilo 740 plavcov z toho 371 mužov a 369 žien.

Z raňajších rozplávb sa najlepší prebojovali do poobedňajších semifinálových rozplávb a postupne do finálových rozplávb.

Sabína sa predstavila osemkrát v individuálnych disciplínach a bola súčasťou troch ženských štafiet, kde sa prebojovala do semifinále aj finále. Medailovo sa umiestnila v disciplíne 200 metrov polohové preteky, kde si vybojovala bronzovú medailu a v disciplíne 400 metrov polohové preteky a získala tiež striebornú medailu.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Dievčatá si v štafetách dvakrát vybojovali zlatú medailu v disciplíne 4x200 metrov, 4x100 metrov voľný spôsob a jednu striebornú medailu v disciplíne 4x100 metrov polohové preteky.

Pre Sabínu to bol zároveň rozlúčkový štart za Kométu Brno pred augustovým odchodom na Univerzitu do USA, kde sa popri štúdiu bude aj naďalej venovať plaveckej príprave v novom hosťujúcom klube Iowa Hawkeyes.

zdroj: PK, foto: monihasi.rajce.idnes.cz

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL